Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én is és a lány is szájfájó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én is és a lány is szájfájósak vagyunk attól még tudunk anélkül csókolózni hogy ne jelenjen meg a herpesz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szájfájós???? sztem ja mert az egy fertőző betegség és ha egyikteknek sincs akk nem valoszni megbetegednétek egymástol
2013. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szájfájás az nálam a feltöltött ajakos kacsaszájat jelenti.. szép lehetsz úgy fiú létedre
2013. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Persze.

A herpesz az nem attól van. Ki kell találni, hogy mitől kapjátok. Vagy egy megfázás, vagy valamilyen kajára vagytok allergiások. NEM EGYMÁSRA! :)

És ráadásul ha mindketten azok vagyok, akkor nem is ciki együtt kitalálnotok, hogy mi a baj! :) Legalább megtanultok nyitottak lenni egymástól.


Ha csókolóztok attól még nem jön ki a herpesz szükségszerűen! :DDD


(ez egy kicsit vicces kérdés)

2013. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ja és egyébként az immunrendszeretekkel van valami. Szóval nem ártana vitaminokat és gyümölcsöket eszegetni.


Bár gyümölcsöt ilyenkor....


De a csóktól ne tarts! Nem hiszem, hogy attól kijönne. A csók nem okoz ilyet.


#3 vagyok

2013. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem azzal van a baj, nálam utóljára kb. fél éve jött elő ez a herpesz dolog. a lánnyal most van alakulóban a dolog tehát napok krédése és attól félek hogy mindkettőnknek előjön ez a kellemetlen dolog az ajkán miután csókolóztunk, mert igazándiból ezért nem szeretnék kibújni a kapcsolat alól
2013. jan. 18. 21:59
 6/16 anonim ***** válasza:

Jó akkor szerintem várd meg míg a lánynál elmúlik és utána. Nem hiszem, hogy előjönne neked. Ha kezdene előjönni kend be a szád és szerintem ha vagytok olyan bizalmasak - bár gondolom, ha már ilyeneken jár az eszed -, beszéljétek meg mindketten kölcsönösen segítetek egymásnak, hogy valami úton módon megerősítsétek az immunrendszeretek. Én nem vagyok orvos és nem is vagyok jó biológiából, de nem is érzem olyan bugyutának magam, de szerintem ennyi elég lesz.


Azon meg ne csodálkozz, hogy a lánynak most jön elő, mert most indult nemrég az influenza időszaka. Aztán lehet nem vitaminozta be magát a csaj. Szóval legközelebb ő is tegyen érte és te is, ha együtt képzelitek el.

2013. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De tuti, hogy nem jön elő mindkettőtöknek.


Mindenesetre most tényleg várd meg míg a lánynak elmúlik, mert nem hiszem, hogy ilyenkor kellemes lenne egy csók, sőt tudom. Nekem is szokott lenni.

2013. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jelenleg nincs a lánynak:) de általában olyankor jelenik meg ha 1 pohárból iszik olyan valakivel akinél adott ez a herpesz pl. az anyukája. jelenleg egyikünknek seincs, próbálok előre felkészülni erre remélem megértitek :) köszönöm minden kedves válaszolót a bunkókról pedig nem nyilatkoznék !!
2013. jan. 18. 22:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Jártok már?

Nem tudtok később csókolózni?

2013. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

jah értem, akkor nincs most neki.


Hát akkor hajrá immunrendszer erősítés, mert hát elég ciki az is ha nem iszol a barátnőd után a poharából és ő sem a tiédből. Én egészem biztos falra tudnék mászni, ha nem lenne hajlandó inni vagy enni utánam és viszont.

2013. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!