Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy lányt, de egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, de egy másikat is. Válasszak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jól érzem magam, tudunk sokat hülyéskedni de komolyan is tudunk beszélni. Szép, aranyos, szeretnivaló lány, nem járunk de szerelmes vagyok. De amikor a másikkal vagyok akkor más érzésem van és ő is nagyon fontos nekem. Más mint a másik de nem tudok dönteni, ha elveszítem az egyiket akkor kettészakad a szivem. Tudom,hogy nem szabad szórakozni mások érzéseivel, nem is szándékosan csinálom de nem tudok eléjük állni. Mi lehet ilyenkor a megoldás?

22/F



2013. jan. 21. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes, mert ha az lennel, nem erdekelne mas. Ennek fenyeben pedig egy sima pozitiv- negativ tulajdonsag listaval is eldontheted...
2013. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mimóza, ha nem tudsz dönteni közülük, akkor keress egy harmadikat.
2013. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy keress egy hamarmadikat, vagy a második, mert ha az elsőt szeretted volna, akkor nem szerettél volna bele a másodikba.
2013. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos, ahogy itt már írták egyik lányt sem szereted igazán mert az igazi szerelem mellett nem veszel észre más lányokat.


Az van, hogy egyszerre két lányhoz is vonzódsz. A vonzalom nem ugyanaz, mint a szerelem, vonzódni több emberhez is lehet. Valami megfogott mindkettőben de egyik sem az igazi, egyik sem a nagy szerelem.

Én is vonzódtam már egyszerre két pasihoz mert olyan volt a kisugárzásuk de nem volt az a mindent elsöprő nagy érzés.


Nem is léptem semmit, szépen megültem a kis fenekemen és szépen elmúlt az egész.


Javaslom inkább csak élvezd a lányok társaságát de ne lépj. El fog jönni az, aki mellett nem veszel észre senki mást.

2013. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólokkal ! Ha én szerelmes vagyok 1 emberbe, akkor nem "szeretek" bele masba... Mert ha igen nem szeretem azt az elsőt...
2013. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy szép dolog a szerelem, de amellett a lány mellett dönts, aki mellett szoros barátságot/ haverságot, (testvérséget) IS érzel (mert a szerelem ugye elmúlik), szóval én a helyedben biztos, hogy az elsőt választanám - akivel hülyéskedni és komolyan beszélni is tudsz. Írtad, hogy a másik lány is fontos neked, de azt nem, hogy miért - talán te se tudod. Amellett dönts, akit -szerelemtől függetlenül - emberként is (nem csak lányként) jobban kedvelnél! Az elsőt javasolnám.
2013. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!