Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mélypontok? Segítsestek!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélypontok? Segítsestek!

Figyelt kérdés
Szokott olyan lenni veletek,hogy amúgy egy boldog párkapcsolatban éltek,de néha mégis úgy érzitek hogy mélyponton vagytok,és hogy valami újra vágysz! de ez persze nem sokáig tart,de mégis olyan rossz.

2013. jan. 21. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem szokott ilyen lenni. Ha én lépek bárki felé-ott már vége az előzőnek.
2013. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze. Amikor 1 éves kapcsolatban voltam, kb fél évnél volt az első ilyen, én hullámvölgynek hívom :/ Egy idő után úgy voltam vele, hogy nem érdekel, próbálok ugyanolyan lenni, mint máskor, ugyanúgy szeretni a barátomat, majd elmúlik az átmeneti hülyeség.
2013. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Második!ugyan igy vagyok!.. olyan rémisztő :( miközben a párom odág van értem!
2013. jan. 21. 21:58
 4/12 Hole Hunter ***** válasza:
Nálunk nem igazán szoktak lenni mélypontok...szerencsések vagyunk. Viszont, ha lennének, elég lenne feljönnöm ide pár kérdést elolvasni...rögtön rájönnék, hogy tulajdonképp milyen szerencsés ember vagyok! :)
2013. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ASOT ***** válasza:
Az ember szereti a tejbegrízt finom kakaósan, de minden nap ugyanazt enni egy idő után unalmas és mást kíván, de ha nincs más csak tejbegríz és nincs néha egy finom tojásrántotta, akkor hamar egyhangú és unalmas lesz az étrend.
2013. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kétes érzelmek vannak most bennem.. mit kéne tettem? várjak hogy ujra visszatérjen az igazán szerelmes énem?mert persze most is szeretem!
2013. jan. 21. 22:08
 7/12 ASOT ***** válasza:
Ha csak otthon ülsz attól még nem lesz tojás a rántottához, ergo nem jön el hozzád, szóval tenni is kell azért valamit h lehessen rántotta ne csak tejbegríz.
2013. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

LOL :)

Asot milyen költői vagy :)

2013. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Hole Hunter ***** válasza:
Azért vagytok pár, hogy az ilyen problémákat együtt oldjátok meg. A GYK nem fogja helyetted helyére billenteni a dolgokat. Azt neked kell tudnod, hogy szereted-e annyira, hogy vele maradj.
2013. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
persze hogy szeretem!igazából csak arra voltam kiváncsi hogy hasonló helyzetben lévők hogyan oldották meg ezt?!
2013. jan. 21. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!