Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak barát vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barát vagy annál több?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy mit akarhat ez a fiú tőlem.Régóta ismerjünk egymást de nemrég keztünk csak el beszélni facen. Az az igazság hogy én kezdeményeztem de úgy vettem észre hogy örült neki. Tök kedves volt és írta hogy puszi meg aludjak jól stb. Írta hogy bízik benne hogy sikerülni fog a vizsgám.Ő még nemírt rám de írja mindig hogy még majd beszélünk. Élőben is nagyon aranyos velem és olyan szépen mosolyog rám. Na most szerintetek? Én látok bele többet a kelleténél vagy tényleg tetszem neki? Nyáron láttam hogy töbször néz. Szerintetek megkérdezzem hogy jár e valakivel? Vagy ez így túl nyílvánvaló?

2013. jan. 24. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig csak egy normális barát.
2013. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj meg találkozni vele valamilyen indokkal.
2013. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 asidiir válasza:
Miért olyan nehéz nyílt lapokkal játszani és ahelyett hogy mindenki vár a csodára, mi lenne, ha megkérdeznéd, hogy hé, érdekellek?
2013. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez még eddig lehet szimplán egy kedves fiú, de esélyes hogy akar is valamit, sajna valahogy ki kell derítened, ha érdekel.
2013. jan. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tiburtius válasza:
Hadd csábítsa el a legjobb barátnõd tesztként, sok rossz nem sül ki belõle. Amúgy munden fiú akinek nincs nem a barátságra. megy rõleg, ha rám hallgatsz bltalálkozol vele figyelsz és ha így se jössz rá megkérded.
2013. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!