Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mit tennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit tennél a helyemben? Volt egy barátom, most újra összejöttünk, de kiderült, hogy régen megcsalt.

Figyelt kérdés

Nyáron megismertem egy fiút, akivel 2-3 hónapig együtt voltunk. Néha eltűnt 7-10 napokra külföldre. Hétvégén nem ért rá stb. Sejtettem, hogy van más lány is. Aztán egyszer szembe jött velem az utcán egy másik lánnyal, de előtte már nem is beszéltünk 3-4 hete.

Újra összejöttünk december végén. Megbeszéltük a dolgokat.. Kibékültünk. És a kapcsolat minőségében teljesen más. Érzem, hogy szeret. Sokat vagyunk együtt, sokat ír. Minden nap beszélünk és amikor teheti feljön Bpre. (idő közben el kellett költöznie) szóval minden jóra fordult úgy néz ki.

Viszont! NEkem adta a régi telefonját, és van benne 1 videó felvétel amit nem törölt ki... vszeg elfelejtette egy lány simogat egy cicát nála, az ágyában. megnéztem a dátumot, és akkor együtt voltunk még........ másnap találkoztunk és emlékszem mindenre, mert aznap volt a névnapom.

Mit csináljak? Most úgy tűnik szeret és nincs más. Régen egy másik lánnyal volt együtt és velem csalta nagyon úgy néz ki. DE most annyira jó és szép minden :( és teljesen máshogy beszél velem. máshogy ér hozzám. máshogy néz rám. teljesen más. ránézek és sugárzik róla a boldogság és hogy szeret. Nem tudom, hogy mit gondoljak :/// Én is megcsaltam még anno mert tudtam hogy úgyis átver.(nagyon részegen, mert szar kedvem volt. igen miatta, és utána a fiú ágyán sírtam másnap reggel hogy mit csináltam.....) szóval most kvittek vagyunk.

ti mit tennétek? nem itt akarom eldönteni életem nagy kérdéseit, csak kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére is, akik nem érintettek és nem ismernek engem.


Végre tényleg boldog lehetnék. Mindketten hibáztunk, de mindketten megváltoztunk, ez alatt a néhány hónap alatt amíg nem voltunk együtt. Kidobáltam az exe cuccait. gondolom ő volt akkor is, amikor velem kavart ősszel. szóval úgy kezd rendbe jönni a dolog.

Szerintem most nincs senkije rajtam kívül. Sokat vagyunk együtt, és amióta újra együtt vagyunk sok mindent csinálunk. nem úgy mint régen... felvállal. bemutat, visz, hoz, jön velem, megyünk ide-oda... de ez a videó elbizonytalanított kicsit.



2013. jan. 22. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Az neked kapcsolat volt anno??

mondjuk 3 hónapig tartott az a kapcsolat, abból kiment mondjuk 3x10 napra külföldre ergo marad 60 nap Abból sem találkoztatok minden nap max telefon vagy net, szóval volt úgy 1 hónap aktív kapcsolatotok, 1 hónap az lóf@sz kapcsolatnak.

Szerintem nem is szeretett meg téged ideje sem volt rá.


Most viszont lehet h megszeret.

2013. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a pasival idő kérdése és vége lesz a kapcsolatodnak.
2013. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azért használtam a kapcsolat szót, mert nem tudok rá mit mondani 2 e,mber és közöttük egy fonál. akkor mondjuk úgy, hogy összejártunk vagy akármi.

de most teljesen más.... és tudom hogy szeret. heti 3 napot vagyunk együtt, de minden pillanatot kiélvezünk. sajnos távol van :( holnapután találkozunk legközelebb.

Igazából nem is zavar annyira az a videó, mert éreztem/tudtam hogy van neki más is.

Állandóan, ír, féltékeny a többi fiúra akivel szóbaállok, vigyáz rám, és közölte, hogy az egész világgal is képes lenne megharcolni értem. .....

sajnos nem tudom magam szépen kifejezni.

2013. jan. 22. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:

felesleges pofáznom :)

Ugy is összejössz vele , szóval majd az idő megmondja a választ.


De ha balul sül el a dolog, akkor ne hibáztass utána minden pasit, jó?!? :)

2013. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

már együtt vagyunk egy kis ideje.. :)

meg fogok bolondulni..

de ha lesz egy aprócska megérzésem vagy jel arra vonatkozóan, hogy megcsal szakítok vele.

ez a múlt. nekem is csúnya múltam van mégis elfogadja és segít hogy jobbá váljak. ha ő képes elnézni a rossz lépéseimet, egyet én is elnézhetek neki.

boldog vagyok vele. :/ :)

elmondjam neki, hogy tudok róla? vagy ne? vagy ha igen hogy?

2013. jan. 22. 18:13
 6/6 A kérdező kommentje:

jelentem kétszer szakítottunk, aztán összejöttünk volt itt minden. de nagyon szeretjük egymást... se veled se nélküled kapcsolat, de most inkább a csak veled verzió lépett életbe. :)

sokat vagyunk együtt, és eeeeelvileg barátok vagyunk. gyakorlatilag még többet látjuk egymást, még többet szórakozunk, és a szex is.... megmaradt. sőőőőt. :)

boldogok vagyunk, és remélem így is marad. gyorsan lekopogom. :)

2013. febr. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!