Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

Miért csinálja ezt? Vagy én komplikálom túl? (többi lent)

Figyelt kérdés

Háát van egy fiú aki tetszik és elvileg én is neki...

Mikor velem van nem úgy néz ki, hogy csak szexre kellek neki, mert mindig a szemembe néz én rám mosolyog. Nem láttam , hogy valami mást ámuln rajtam a szememen és az arcomon kívül mert, akkor a földet nézi... Megkérte, hogy cipelheti e a táskámat, mert fáradt voltam. És volt mikor miattam volt beteg, csak hogy együtt legyünk a dokinál... De nincs fb-je... :/ mert szerinte hülyeswég, bár szerintem is az...

De az a legnagyobb baj, hogy van mikor hetekre eltűnik és nem látom, sehol. És pár napra visszajön.. (elvileg beteg, de nem cigány) akkor mindig hazkisér aztán meg megint eltűnik egy milliónyi időre, van mikor egy hónapig "beteg"... de nekem nagyon hiányzik.. bár ha én is neki megkeres, de miért van ez? talán csak tetszem neki és nem is szeret, vagy csak szexre kellek neki?



2013. jan. 24. 19:46
 1/6 Pretty Ballerina ***** válasza:
Miket össze nem írtál te itt...
2013. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát a félreértések miatt muszály volt..
2013. jan. 24. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Te jó ég... ez zűrös... szerintem kicsit túl bonyolítod. Minden rendben lehet...
2013. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"elvileg beteg, de nem cigany" - csak en nem ertem az ossze fuggest?!
2013. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jézusom...

"beteg"

elvileg beteg, de nem cigány

Mi az Isten van veled?

2013. jan. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 magyarszilvia válasza:
én sem értem ha valaki nem cigány nem lehet beteg én is voltam az mégse vagyok cigány
2013. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!