Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem jött el a diplomaosztómra, szakítanom kellene vele vagy én komplikálom túl?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy eljön aztán előtte lévő nap kitalálta, hogy mégsem, azzal indokolta, hogy éjszaka dolgozott meg másnap is ment éjszakára ja és a szüleimmel sem akart volna találkozni, mert egyszer már szakítottunk és ő állítólag nagyon szégyenli és nem mer a szemük elé állni. Hiába sírtam neki fél órán keresztül, hogy ez nekem mennyire fontos, ő csak azt mondta,h értsem meg, hogy ő meg mennyire fáradt. Hát ez nekem nem ment.Ő egyfolytában azt mondogatta,h de azért nagyon szeret stb... Nem tudom most, hogy mi legyen, szakítsak vele ezek után vagy "ez tényleg nem nagy ügy" és csak én fújom fel? Igaz a barátnőmék sem jöttek el, ők meg arra hivatkoztak,h messze van a sulim:( Hát elég rosszul érintettek ezek a dolgok!
2011. jan. 29. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

ezen én is kiborultam volna mondjuk...

hozzáteszem, ha most nem "mer" a szüleid előtt megjelenni, akkor mi lesz később? vagy egyáltalán nem tervez veled hosszú távra...?

2011. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, elképzelhető, hogy tényleg fáradt volt. Az én párom is szokott éjszaka dolgozni (sőt, régebben én is dolgoztam) és tudom, milyen kimerült olyankor az ember. Főleg, ha valami nehezebb, vagy nagyobb odafigyelést igénylő fizikai munkát végez.

Talán ha legalább aznap este nem kellett volna menni dolgozni neki, más lett volna a helyzet.

Talán ezt most nézd el neki, ha amúgy minden rendben van és nem szokott cserbenhagyni.

Ezt a szülőkkel kapcsolatos dolgot azért beszéljétek meg, mert előbb-utóbb, ha komolyra fordul a kapcsolatotok, illene találkozniuk.

2011. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Persze ha te hagynád faképnél egy neki fontos alkalomkor, egyből te lennél a szemét, gondolom...

A helyedben otthagynám. Ha valaki veled jár, elvárható, hogy felvállaljon mások előtt.

2011. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazából még nem vagyunk együtt túl régóta(2 hónap) ezért én nem parázok azon, hogy még nem akart velük találkozni. Igazából én vagyok az első akivel ilyen komoly kapcsolata volt, ezért megértem, ha még nincs rá felkészülve. Csak sokan mondják nekem, hogy nem kellene rá az időmet fecsérelnem, ha erre sem hajlandó értem. Nem tudom mi legyen:( Én szeretem őt és ő is azt állítja, hogy szeret!
2011. jan. 29. 19:05
 5/15 kovpet ***** válasza:
100%

Én nem voltam ott a saját diplomaosztómon. Most akkor szakítsak magammal? :)


Szerintem CSAK ezért semmiképp ne szakíts.

2011. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Ó, az a csodaszép női egó.

Legyél kicsit empatikusabb (munka és ciki a szüleid előtt), más nézőpontból pedig elnézőbb.

Nem jó, ha ráerőltetsz olyat, amit nem akar.

2011. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Éjszakás volt és még csak két hónapja jártok.. Te fújod fel.. Én nekem eszembe se lett volna ilyet elvárni a páromtól...te fújod fel a dolgot..Emiatt ne szakíts vele..
2011. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Álljunk már meg. Én értem félre? 2 hónaja vagytok együtt, és az komoly kapcsolat?

Diplomáztál valamiből, és mégis ilyeneken problémázol?

Sarkitsuk már le: a pasid akivel 2 hónapja vagy együtt nem ment el a diplomaosztóra. Erre Te hisztizel, és kiakadsz.

Miből is diplomáztál? Hány éves is vagy? :/

A diploma mellé sajnos nem osztanak észt is...

2011. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2 hónap után mi ezzel a gond? Alig ismer még, de már stresszelnie kellene apuci, anyuci és a tömeg előtt?
2011. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
te hülye vagy... igy konkrétan.
2011. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!