Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek vele csókolózni?! :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek vele csókolózni?! :S

Figyelt kérdés
A barátommal az első csók óta nem csókolóztunk. Olyan érzésem van, hogy szerintem tartunk tőle, mert kezdők vagyunk és elég bénán ment az első is. Nem tudom valahogy nincs hozzá megfelelő hangulat :S keveset is tudunk együtt lenni. Nyilvános helyen meg nem tartom illendőnek falni egymást. Mit csináljunk? Hogy oldódjunk fel, hogy menjen ez a csók dolog?

2013. jan. 24. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
gyakorolni kell, majd belejöttök. semmi sem kötelező, úgy csináljátok, ahogy nektek tetszik
2013. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig semmi nincs benne...

Ha bénák vagytok akkor gyakorlás.azaz csókolózás nélkül azok is maradtok

2013. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, csak a gyakorlás segít márpedig... Mit izgultok rajta? Hiszen kettőtöké a dolog. Más nem szólhat bele.
2013. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak olyan zavarban vagyok vele :S egyikünk sem mer kezdeményezni.
2013. jan. 24. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
De hát jártok... akkor ezek szerint már volt kezdeményezés... de ne félj nyugodtan teheted te is ha félénk a srác és csak gyakorlás kérdése. Az meh hogy külső helyen csak részlet kérdés
2013. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!