Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen nehéz elfeledni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elfeledni? Teljesen kikészülök

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy barátnőm,majdnem 3/4 évig,első szerelem volt.

Én mindig kerültem a vitákat,nem bántottam meg,és jó érzés volt,hogy mindig számíthatok valakire.Illetve a közös programok,amiket szerveztem....ezeket nem lehet elfelejteni.

Már 2 hónapja végelett.Minden nap látom.Igaz,nem osztálytárs,picit fiatalabb nálam.

És rossz úgy elmenni mellette,hogy egykor ilyenkor mindig mosolyogva megölelt (suliban csak ennyi volt,a feltűnés elkerülése érdekében ezt is szolidan),most pedig úgy megyünk egymás mellett,mintha soha nem is ismertük egymást.. :(

És most,2 hónap után kezd el iszonyatosan hiányozni.

Nem én szakítottam,rendkívül zavaros,hirtelen volt..

Mit lehet csinálni ilyen helyzetben? :/

15/F



2013. jan. 25. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia :) Mi történt pontosan? Miért lett vége? az okát tudod :) Megprobálok segiteni... 19/F
2013. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"Megunt"..Pedig épphogy mindig igyekeztem a kedvében járni,nem akartam unalmassá válni.Sokszor átvert..
2013. jan. 25. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha sokszor átvert,hidd el nem éri meg sirni utána,akármennyire is szereted.Sajnos ezek ilyen tömeglánykák,de majd idővel meglátod mennyivel különb és szebb lányok vannak rajta kívül..az én helyzetem nehezebb..mégcsak át sem lettem verve..csak az élet közbeszólt,és így tengődök fél éve már :)


19/F

2013. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!