Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lord05 kérdése:

Hogy tudnám elfeledni?

Figyelt kérdés
Fél éve hogy szakítottunk és nem bírom kiverni a fejemből. Persze élem ugyanúgy az életem találkozgatok más csajokkal is, de róluk is csak ö jut az eszembe. Mostanában elég sokszor. Komolyan nem tudom mit csináljak
2012. ápr. 8. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha igazán szeretted akkor sokáig nem fog még menni.
2012. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem, és azzal is tisztában vagyok hogy így csak magamnak okozok rosszat, már késő hogy visszaszerezem. De nekem az az érthetetlen hogy miért pont most egyre jobban hiányzik. Komolyan nem tudom mi van velem
2012. ápr. 8. 00:17
 3/11 anonim ***** válasza:

keresd meg őt, lehet ő életed nagy szerelme

és bánni fogod, hogy nem tettél meg mindent azért, hogy együtt legyetek

23l

2012. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én keresném, csak őszintén nem vagyok nagyon a szavak embere mit mondhatnék neki. És ha ö nem akar tőlem semmit, akkor megnyugodnék? Meg számomra elég zavaros ez a szakítás is. És köszönöm a válaszokat :D
2012. ápr. 8. 00:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem így 2 év után már nagyjából kezd menni a felejtés... persze ez csak annyi, hogy már nem gondolok rá minden nap... Viszont amikor eszembe jut, akkor elfog a szomorúság.
2012. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én se gondolok rá, jelentéktelen dologról hirtelen bevillan egy emlék. Én is elszomorodom. Meg ha valaki megemlíti akkor úgy viselkedem mintha nem érdekelne de belül majd felrobbanok. Hiszen a szakítás után se adtam ki magamból semien haragot, pedig éreztem hogy van
2012. ápr. 8. 00:25
 7/11 anonim ***** válasza:

volt egy barátom, akivel nagyon jól megvoltunk

de már évek óta nem is beszéltem vele

de ha most jönne, hogy még érez valamit irántam, én nagyon örülnék neki

igaz jelenleg nincs barátom

a második voltam

23l

2012. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :)
2012. ápr. 8. 00:30
 9/11 Christian Death ***** válasza:
Fekudj le valakivel, akkor majd elfelejted.
2012. ápr. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Haver ha tudnám, hogy nem én írtam esküszöm magamra ismertem. Figyelj arra, hogy keresd egy próbát megér csak ne az legyen, hogy látja, hogy tepersz mert annak nem jó vége lesz én így jártam szégyen nem szégyen a lány meg nem gyengén kihasznált. Próbáltam más csajjal is de én csak rá gondoltam a szívem szakad meg mikor más palival látom mert sajnos nagyon sokat találkozok vele és a legtöbbje nem az én hibám őt nem zavarja ha ott vagyok valahol simán bejön pedig tudta jól, hogy látni sem akarom, te ha tudod kerüld el. Ja és a vesződséggel vigyáz mert könnyen az a barát leszel akit csak ha baj van akkor keresünk egyébként leszarom én ezekkel így jártam azért írom le neked. A legszebb, hogy a sok szar ellenére még mindig hiányzik és szeretem pedig lassan 5 hónapja.
2012. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!