Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaha is igazán szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaha is igazán szerettem őt, akkor békén hagyom?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, elsőre megtetszett, azóta nem tudom elfeledni. Küldött apróbb jeleket, de nem mertem lepni. Később kiderült h van barátja, igy hagytam a fenébe. Viszont mostanság ujra eldöntöttem h ő kell és mindent megteszek érte. Igen ám de belegondoltam h mi van ha boldog a párjával.

Én megismerkedtem egy csajjal, tetszik meg minden de valahogy az a lány valamilyen szinten még mindig hiányzik. Szeretnem ha az én karjaimban lenne, ha engem olelne stb.

Ha igazán szerettem valaha is, akkor hagyjam békén, vagy probalkozzak? Lehet tényleg arra várna h lépjek, de lehet nem.



2013. jan. 26. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy melyik verzió az igaz, az csak akkor derül ki ha lépsz felé.
2013. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy probát megér.Ha boldog kapcsolatba van a Lány a párjával,valoszinüleg elutasit akkor. De ha nem boldog vele,akkor lehet hogy van esélyed nála.Megprobálnám a helyedbe,és ha boldog valoban a párjával,akkor lehet hogy nem probálkoznák. Te döntesz. Remélem tudtam segíteni:)
2013. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van párja, felesleges már lépni...Sokkal nehezebb...Magadat ámítod csak.
2013. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!