Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk, akiket szerettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk, akiket szerettem, mindig szakítottak velem. Hogy nyerjem a hitet, hogy valaha lesz egy hosszú, boldog kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Már egy éve nem jártam senkivel, teljes apátiában vagyok, segítsetek.
2012. márc. 21. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, van kinek rosszabb. Gondolj arra a személyre az ismerőseid közül aki mindig mindenkit próbál felvidítani. Na, neki valószínűleg rosszabb, mint neked
2012. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 asdface ***** válasza:
Nincsen rózsa tövis nélkűl. Ennyi miatt nem szabad mindet félre söpörni. Ha lesz egy srác,aki "lehengerel" tuti nem ez fog elsőnek a fejedbe villani. ;)
2012. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!