Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elfelejteni valakit, akit valaha szerettem?

Figyelt kérdés
... talán még most is. Valaki, akinek már sikerült hasonló cselekedetet véghez vinni? 21l
2012. aug. 18. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
idővel...
2012. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sikerült, szólj nekem is, pont erre keresem a megoldást...
2012. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem kell elfelejtened őt, elég ha túllépsz rajta

nekem sikerült, és tényleg csak az idő segített és az, hogy átgondoltam ezerszer mi az amiért nem illettünk egymáshoz, miért is mentünk szét több év után, miben nem különböztünk

azokra gondoltam, amik miatt köztünk nem működött volna hosszabb távon és olyanokra amiket nem szerettem benne

most már túl vagyok rajta, nevetve végig tudom nézegetni a régi képeinket amiken mindenféle ökörségeket csináltunk, sőt ha minden igaz találkozni is fogunk barátilag:)

21L

2012. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, utolsó, hogy amit leírtál (mindenhol ezeke javasolják), ez fejben oké, magunkat nyugtathatjuj vele (én is próbáltam, sőt, kijelenthetem, hogy egy utolsó szemétláda, mert amúgy tényleg az), de az érzéseimen, a fájdalmamon ez nem változtat, 4 év távlatából sem...

2. voltam.

2012. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es! nekem sikerült. Pontosabban nem azt akartam elhitetni magammal, hogy egy utolsó szemétláda, hanem példaként eszembe jutott az, hogy mikor nagyon szomorú voltam, ő képtelen volt megvígasztalni engem, mert nem nagyon tudott mit kezdeni akkor velem, csak állt mint egy birka. Ezekre gondoltam. Hogyha tovább együtt maradtunk volna, akkor ebben meg ebben nem tudott volna úgy viselkedni, ahogy nekem a legjobb lett volna akkor. És nekem is sok olyan hülyeségem volt amit viszont ő nem tudott elviselni. De reménykedem benne, hogy lesz majd egy pároma kivel viszont passzolni fogunk és elfogadjuk egymás stikkjet. Nem tudunk mást csinálni, ha elmúlt akkor nem lesz már olyan mint rég, le kell zárni a múltat. És én is sokat szenvedtem, de nagynehezen kimásztam belőle. Remélem nektek is sikerülni fog, mert tudom milyen borzalmas érzés:(
2012. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit tett, hogy ez lett a vége? Miért nem szereted már?
2012. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tett semmi rosszat. Egyetlen problémánk volt, ő sokkal fiatalabb nálam. Két napja futottunk össze és... még most is elolvadok a mosolyától. Úgy tűnik, még több időre van szükségem. Hamarosan megyek vissza egyetemre, talán a távolság segíteni fog elfelejteni.
2012. szept. 19. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!