Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ma elmondta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ma elmondta a feleségem, hogy a munkahelyén a fönökével kezdtek joban lenni. Ezt én éreztem de mindig le lettem oltva. Mondtam neki döntsön, azt mondta itt marad velem. Hogy viseljük ezt át? én nagyon szeretem. Valaki volt már igy?

Figyelt kérdés
valaki segithetne mert nagyon nehéz ezt feldolgozni......

2013. jan. 27. 05:18
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
hat hogy? a szavaidbol ugy veszem ki hogy semmi nem tortent. akkor meg azt hogy lehet feldolgozni hogy egy lelkiismeretes oszinte feleseged van aki teged szeret? nehez ugy de csak megoldod valahogy. kisertes az mindig lesz, foleg egy nonek. ha tenyleg nem tortent semmi akkor szerintem a leheto legjobban alakult minden.
2013. jan. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bizalmat nehéz helyreállítani. A feleséged keressen másik munkahelyet. Amíg együtt dolgozik a főnökével, a jóban levés még jobbá változhat! Akkor is, ha a feleséged nem vallja be.
2013. jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dirkham válasza:
én is voltam így, csak a kolléganőmmel lett volna affér, és én a feleségemet választottam.munkahelyet kellett váltanom.csak ez segít, mert ha nem jön össze a főnökével, akkor az őrlődés miatt a munkája rovására megy.
2013. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát azért voltak dolgok,vonzodnak egymáshoz,csok,csak sex nem volt.én tudom hogy és ö sem fogja elfelejteni egyik naprol a masikra ahogy nekem is fel kell dolgozni.erröl folyik a beszélgetés mostanság.mondta is nem megy ez gyorsan.valaki segitsen átvészelni ezt tanácsot adni!kérem!
2013. jan. 27. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, mindenkeppen munkahelyet kell valtoztatnia es meg kell szuntetnie minden kapcsolatot a fonokevel...telefonszamtorles stb...szerintem mashogy nem megy...nagyon kellemetlen lehet es fajo a dolog...de csak igy fognak megyogyulni a sebeid ha ebben a meggyengult idoszakban a feleseged mindent megtesz az ugyetek erdekeben.

En meg fiatal vagyok , de a parom miatt hasonlo okok miatta mentunk szet...eloszor szakitottunk , aztan rogton osszejott a kolleganojevel. Azota a no mar nem ott dolgozik. A parom ,,megbanta,, es vissza akaret jonni hozzam, en pedig megbocsatottam...ezt kovetoen kiderul, hogy meg mindeg vigan irkalnak egymasnak es tartjak a kapcsolatot...ez nekem eszembe sem jutott mivel a legtermeszetesebb dolognak vettem, hogyha megbanta es velem akar lenni akkor a masikat kihagyja az eletebol...nagyon megalazo helyzet volt amikor a no felhivta ot telefonon h szivesseget kerjen....szoval ezt igy nem lehet...a parod ha melletted akar maradni fel kell , hogy hagyjon ezzel es minden erejevel azon kell lennie , hogy begyogyitsa a sebeidet.

2013. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!