Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! El tudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anita22 kérdése:

Fiúk! El tudnátok képzelni hosszú távú kapcsolatot egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok olyan talpraesett, hanem kissé félénk, társaságban visszahúzódó. Nagyon sok helyzetben meg sem szólalok szinte, nem tudok megnyílni. Azt mondják nincs önbizalmam, pedig szép, csinos vagyok. Egyszerűen nem jut eszembe semmi téma és nagyon zavarba jövök mikor kinyitom a szám. Nem találom magamat valami jó társaságnak, unalmas vagyok, pedig beszélgetnék, de nem jut soha eszembe semmi, mások társalgásába sem tudok bekapcsolódni. Ez a legnagyobb bajom magammal, és legutóbb a barátom is ezért szakított velem. Mindig ő irányított engem, ő talált ki programokat én soha. Szeretnék megváltozni, de nem megy. Nem tudom hogy lesz e egyszer olyan barátom aki így elfogad engem és segít hogy valamennyire más legyek mint amilyen most. Ja, amúgy 23 éves vagyok.
2012. júl. 25. 11:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond. Ha te elfogadod önmagad, akkor lesz önbizalmad, és meg is mersz majd nyílni. Sok fiú szereti is a félénk lányokat is, sokkal inkább, mint a nagyszájúakat. 24f
2012. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
El.
2012. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem ez nem megy máshogy csak gyakorlással meg saját önkorlátozás, régi minták felhagyásával. Írj, olvass, beszélgess, összeírhatod amikor lenne valami mondanivalód, gondolatban beszélj séta közben. Vonaton jókat lehet néha beszélgetni akárkivel.
2012. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Nekem ez mind tetszik amit leírtál.Nincs itt semmi probléma szerintem.De én egy abszolút toleráns ember vagyok egyébként.Valahol olyan vagy mint én:))
2012. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
Amit most leírtál az a bajom nekem is. Ezért nem tudok összejönni egy lánnyal sem, mert nem találok egy beszéd témát sem. 18F
2012. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Az ismerkedés elején még valahogy megy a beszélgetés, sok kérdésem szokott lenni, de aztán hamar kifogyok belőlük. Annak hogy sok férfinak ez nem gond, örülök, de nekem rettentően zavaró és egy idő után a barátomnak is az lesz akivel járok. Most nemrégiben volt rá példa nálam.
2012. júl. 25. 11:50
 7/32 anonim ***** válasza:
Ha kedvel,így fogad el.Te egy ilyen"tipusú"lány vagy.Én még mindig nem látom a problémát benned és a kérdésedben:)
2012. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
ja na meg kipróbáltam mindent már szerintem, társaságban is sűrűn vagyok, mindig van mellettem valaki, de az legyen férfi, nő, gyerek, felnőtt, nem tudok hozzájuk szólni nagyon, leblokkolok és kész. Volt sokszor olyan is hogy lett volna miről beszélnem, de nem tudtam megfogalmazni rendesen a mondókám, belezavarodtam, és csak feszültebb lettem.
2012. júl. 25. 11:53
 9/32 anonim ***** válasza:
Ez talán még jó is,de ezeket te gondolod magadról,és nem más(én) rólad,lehet csúnya vagy,vagy ilyesmi,az ilyen kérdésekre azt érdemes válaszolni:HA pasizni akarsz,próbáld meg,mindenkinek más tetszik,valakinél biztos nyerő leszel.
2012. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Na igen, egy idegennel mindig több beszédtéma akad. Meg kell tanulni a kis dolgokról is beszélni meg az aznapi eseményekről.
2012. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!