Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves lány vagyok, aki beleszerettet egy 18-19 éves fiúba. Igazából a beleszeretés talán még túl erős jelző hozzá, de nagyon tetszik :) Kiderült, hogy ő neki is tetszem. Azt mondta, hogy cuki vagyok és szép stb. Nem nekem mondta, másoktól hallottam vissza... Nagyon aranyos srác, és teljesen odáig vagyok :D Ő az én kis supermanem <3 Múltkor a fiú barátja elhívott egy buliba engem és a barátnőmet, na és "Ő" is részt vett rajta. Folyton engem próbált nézni, de én nagyon félénk vagyok és vagy elfutok, vagy nem nézek rá, vagy egyszerűen ledermedek. Még sohasem beszéltem vele, de a barátnőm mondta: -Nézz már oda, téged figyel! Azt válaszoltam rá, hogy Nem! XD Az egész fiú tök édes, és nem tudom, hogy jó ötlet-e őt megismerni, esetleg randizni vele. Egy 14 éves és egy 18-19 éves srác jól kijöhetnek egymással? Lehetne köztük valami? Többen mondták már, hogy összeillenénk és szerintem is! Igazából tök bolond vagyok de van egy normális felem is:P Szerintem a kor nem annyira lényeges, vagyis 5 év még nem a világvége! Megpróbáljam? :)

2013. jan. 27. 14:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és borzalmasan félénk vagyok néha... Mit tehetnék ez ellen? Azt akarom, hogy megismerje a bolond énem is :P
2013. jan. 27. 14:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet próbálni, de csak óvatosan. :)
2013. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet köztük valami igen.Alakulhat kapcsolat.

Ami az 5 évet illeti.Én elvégeztem ennyi idő alatt egy középiskolát és egy technikusi képzést...

2013. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

most 18 vagy 19 éves?

szerintem ha kevesebb :D-t, XD-t használnál,nem tűnnél olyan bolondnak.az 5 év pedig ebben a korban még soknak számít,ha a fiúnak van esze,korban hozzá illőt keres(ha már nincs barátnője)

2013. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nagyon gyerek vagy te még ehhez szerintem várj pár évet
2013. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat <3 Akkor megpróbálom, de csak óvatosan és odafigyelek :P A félénkségem ellen mit tegyek? Önmagam akarok lenni. Ha én nem tetszek neki, csak a külsőm akkor nem fogok tétovázni.. De azt mondták, hogy összeillünk és élőben ilyen kis bolondos vagyok, bár néha teljesen K.O. XD
2013. jan. 27. 14:44
 7/12 A kérdező kommentje:
Marlas, 18 éves és jún. 13.-án lesz 19! :))) Én szeretem a smiley-kat, és teljesen boldog vagyok és büszke is rá, hogy néha bolond.. ;D De tudod mit? Őszintén? Nem érdekel, hogy bolondnak tűnők-e vagy sem.. Puszi ;)
2013. jan. 27. 14:46
 8/12 A kérdező kommentje:
Prof. Shevy .. Több embernek is sikerült már, nekem miért ne? Legalábbis egy próbát megér.. A koromhoz képest pedig elég érett vagyok, nagyon sok mindent átéltem :)
2013. jan. 27. 14:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és a szívnek nem lehet parancsolni... Aranyos fiú, és ne úgy képzeld el őt mint egy átlag 18-19 évest, mert ő más... :D
2013. jan. 27. 14:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze :D más...

Mindig ezt mondják a lányok.De ő más.

legyél önmagad.A többi meg aranyos dolog szóval ne félj

2013. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!