Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves lány vagyok, aki beleszerettet egy 18-19 éves fiúba. Igazából a beleszeretés talán még túl erős jelző hozzá, de nagyon tetszik :) Kiderült, hogy ő neki is tetszem. Azt mondta, hogy cuki vagyok és szép stb. Nem nekem mondta, másoktól hallottam vissza... Nagyon aranyos srác, és teljesen odáig vagyok :D Ő az én kis supermanem <3 Múltkor a fiú barátja elhívott egy buliba engem és a barátnőmet, na és "Ő" is részt vett rajta. Folyton engem próbált nézni, de én nagyon félénk vagyok és vagy elfutok, vagy nem nézek rá, vagy egyszerűen ledermedek. Még sohasem beszéltem vele, de a barátnőm mondta: -Nézz már oda, téged figyel! Azt válaszoltam rá, hogy Nem! XD Az egész fiú tök édes, és nem tudom, hogy jó ötlet-e őt megismerni, esetleg randizni vele. Egy 14 éves és egy 18-19 éves srác jól kijöhetnek egymással? Lehetne köztük valami? Többen mondták már, hogy összeillenénk és szerintem is! Igazából tök bolond vagyok de van egy normális felem is:P Szerintem a kor nem annyira lényeges, vagyis 5 év még nem a világvége! Megpróbáljam? :)

2013. jan. 27. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos cuki GYEREK vagy még!

Látom, hogy nagyon akarod, úgyhogy csináld! A piát nem ajánlom (úgy is fogsz inni, úgyhogy keveset, max 2 pohár!)! Ugyanúgy kell vele is beszélgetni, mint bármelyik másik emberrel! Kis poénkodással kicsit lehet oldódni. Ismerjétek meg egymást! Ha elpirulsz az nem baj, hanem nagyon aranyos! Ha komolyak a szándékai, akkor elhív majd randizni... :)

2013. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem bírom a piát! Múltkor a buliban megkóstoltam egy narancslevelet benne nagyon kicsi, minimális vodkával és egyáltalán nem ízlett. Utálom az alkoholt, szerintem semmi jó sincs benne.. Még a citromos sört is gyűlölöm.. Egyébként köszi a választ :) Megpróbálkozom... Bejelöltem facebookon(valahol el kell kezdeni) de mit írjak neki? Szia... és mit? Nem akarom felhozni a "kölcsönös" jó véleményünket egymásról de tényleg nem tudnék semmit most így hirtelen... Vagy talán felhozom a szereplését a farsangon, hogy milyen szuperül szerepelt.. :P
2013. jan. 27. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!