Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány visszautasít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány visszautasít egy fiút, akkor lehetséges, hogy pont ezért fog kelleni a fiúnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy fiú és egy lány jóban van, sokat beszélgetnek de csak haveri szinten állnak. Egyik sem akar a másiktól semmit, na de ha a lány azt mondja egyszer a fiúnak, hogy soha semmi nem lesz köztük, akkor a fiú pont ezért akarhat tőle valamit? Nem velem történt ilyen, csak kíváncsi vagyok, hogy az egyértelmű visszautasítás válthat-e ki ilyen reakciót valakiből!
2013. jan. 21. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Néha igen, néha nem.

Személyiségfüggő

Válthat, ha a fiú már előtte sem haveri szinten gondolkozott a lányról...

2013. jan. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, te vagy a lány. :)


Ebben a felállásban valószínűleg te rejtetted el a bogarat a szívében (először majdnem "szöget a szívében"-t írtam, de az kicsit morbid lett volna... :D), talán elképzelte, és mivel alighanem nem vagy számára egy bányarém, vagy épp a bányász, aki miatt feljött a bányarém, elkezdett vonzódni hozzád.


De lehet hogy rosszul dekódoltam a szituációdat...


Mindenesetre először "semmi sem lehet köztünk", aztán "lehet hogy tetszik nekem?", aztán meg már "ugye tetszem neki???"... Így megy ez... ;-)

2013. jan. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Francokat, még jobban demotivál, még jobban megundorodok az ilyen nőtől. Kizárós szemét picha az ilyen,aki ezt csak úgy felhozza, ezzel kérkedik, hogy barátok vagyunk bár, de szexuálisan szarba se nézlek pajtás. Maradunk haverok, csakhogy tudd.... Ilyen dumától azt várod,hogy égnek álljon a férfi fasza? Vagy mit?!
2013. jan. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, ha komolyan akarsz valamit, ne próbálkozz ezzel az alternatívával, mert fordítva is elsülhet. Ez egy komoly negatív impulzus, arról nem is beszélve, hogy ezt csak úgy nem mondja egy lány a fiúnak, valami komolyabb beszélgetésnek kellene megelőznie.
2013. jan. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a srác mondta először, hogy nem akar tőlem semmit...
2013. jan. 21. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!