Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vonjam magamra a figyelmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vonjam magamra a figyelmét egy ilyen srácnak?

Figyelt kérdés

Gimnazisták vagyunk,ő a város nagymenője,mert biciklis,divatosan öltözködik és nagyon helyes.Egy évvel idősebb nálam,a suliban gyakran látom.

Barátnője jelenleg nincs,de sok futókalandja van.Szeretem,de nem tudom,hogy érjem el,hogy legalább észrevegyen.

Nekem is van pár 'menő' ismerősöm,akik jóban vannak vele,de olyan kapcsolatban nem vagyok velük,hogy ezt elmondjam nekik és a segítségüket kérjem.

Tök tapasztalatlan vagyok(és félénk).

Az egyetlen alkalom,amikor beszéltünk decemberben volt a gimi bálon,mert közben elmentünk a belvárosba és az öltözőben felejtettem a kabátomat és ő odaadta a sajátját,hogy ne fagyjak meg.


15L



2013. jan. 27. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
16 évesen sok futókalandja van?szerintem ne egy ilyen sráccal kezdj először.
2013. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"ő a város nagymenője,mert biciklis" ezt ugye te sem gondolod komolyan, neked tényleg csak ez számít, pár év múlva jöhetnek a BMW-sek stb... keresztül megy rajtad az egész város de semmi normális kapcsolatod nem lesz, csak az említett futó kalandok.
2013. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De nem tudok mit tenni az érzéseimmel,fél éve csak rá gondolok.

ma 18:30

Attól,mert leírtam,hogy milyen,még nem tudod,hogy én milyen vagyok.Ha csak ennyit tudsz írni,inkább tartsd meg a véleményedet magadnak,köszi!

2013. jan. 27. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Jól van gyermekem, nem akartam a lelki világodba gázolni csak hirtelen olyan szánalmasnak tűnt ez a kérdés.
2013. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Nekem is volt ilyen bár nem egy városba voltunk de hasonló volt a szitu! Próbáld meg elfelejteni ne nézd meg a fb-ját ha van és kerüld el! Én már elfelejtettem azt a bizonyos fiút ő is ilyen fajta volt! Hidd el hogy nem jó választás ha már ennyi futókalandja volt! 15L
2013. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!