Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyors válasz fontos, szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors válasz fontos, szerintetek hogy lehet rájönni hogy egy fiú mit akar? Fiúk ha ti csak barátkozni akartok írtok olyat hogy puszi meg sok smiley meg hogy még beszélünk?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik és nem tudom eldönteni hogy én is bejövö e neki. HOgy kérdezzek rá?

2013. jan. 27. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan fiú akinél ez természetes, ne vedd készpénznek!:/
2013. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval 14 éves vagy és facebokvilág.
2013. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem 14 vagyok. 17 és beszétünk élőben is csak nagyo elfoglat és nem egy suliba járunk. Na akkor egyálatlán nem biztos hogy tetszem nei? Hogy kérdezzek rá?
2013. jan. 27. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
miért,van valami veszíteni valód?nincs.akkor?
2013. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezed tőle, hogy tetszel-e neki, mint nő. :)
2013. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figy ha megkérdezi h beszélünk-e még akkor az már azt jelenti h érdeklődik,kíváncsi rád,szóval sztem igen is érdekled,úgyhogy hajrá ;)))
2013. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!