Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy egy lány csinos legyen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát eléggé.
2013. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Sokat számít, de a belső szépség sem elhanyagolható. :)
2013. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valakinek csak egy típus számít csinosnak, valakinek meg minden lány akinek helyes szimpi arca van.... független a magasságtól meg a testalkattól, és az meg a másik, hogy én nem feltétlenül akarok akármi olyat egy nőtől, attól ha kívül-belül is akármilyen "jónak" gondolom.
2013. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Thom12 ***** válasza:

Nem érdekel, hogy mások szerint, vagy klasszikus

értelemben csinos-e! Ha nekem bejön!

2013. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A csinos elég tág fogalom. Ráadásul személyenként változó, ki mit tart csinosnak. Ne azzal foglalkozz szerintem, hanem hogy magadnak megfelelj.
2013. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon! Ezt nekem elhiheted!
2013. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mérce. Idővel a nők úgyis vesztenek a bájukból/rusnyulnak/ sármosodik az arcuk, mindnekinek, de férfiaknak ez jobban áll mint nekik. Ezt pedig a jó alakkal, egészséges életmódjukkal tudják kompenzálni a nők. Ha még igénytelen tespedős is, akkor amellett hogy vasórrú banya lesz belőle, még nagy házi anyadisznóvá is válhat, ez már együtt túl sok. Ha én odafigyelek a saját alakomra, akkor elvárom ezt a nőmtől is,csak ennyiről van szó. Talán így pár évvel később unom meg. CSak a belső tulajdonsága miatt nem fogok évekig ragaszkodni hozzá. Amikor már nem tetszik, akkor le kell váltani egy friss, keményhúsú cicusra. De ezt sokan csinálják így, és amondó vagyok, jól nyomják.
2013. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Fontos!!
2013. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a szépség az esztétikai dolog nálam a belső fontosabb sokkal. de azért nem szeretne senki kvazimódó' női alteregójával lenni.én voltam olyan "hülye" hogy szerelmes lettem egy lányba akinek sem a nevét sem a kinézetét nem tudtam mondjuk nem is érdekelt. féléve voltam vele amikor nagynehezen kinyőgte a nevét és rá nemsokára tudtam is vele találkozni. (idióta neteskapcsolat volt) lassan 4 éve vagyok vele és nem bántam meg semmit bár az a fél év nagy hülyeség volt...

am meg nyugi a magyar lányok a legszebbek így nem lehetsz csúnyább az átlagos nőknél :D

23/f

2013. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Van aki szebben néz ki, ha begöndöríti a haját, van aki meg sminkkel néz ki szebben, és ki nem akarja, hogy csinosnak tartsák? És ha azt akarod, akkor tenni is kell érte!
2013. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!