Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik és alakul valami közte és egy lány között de mindenki azt mondja hogy nem lesz sokáig tartó a dolog meg a fiú az sem érdekelte hogy a lány mással feküdt le egy táborban. Szerintetek van esélyem a fiúnál?

Figyelt kérdés
Elég jóban vagyunk és mindig kedves hozzám meg szerintem tetszettem is neki vagy legalább is szépnek tart. Nem tudom. De ez a lány tényleg elég szép de nem egy szűzies ha értitek mire gondolok. Még facebookra sem rakták ki hogy kapcsolatban vannak. A fiút régóta ismerem és az előző barátnőjével kiírták és őt tényleg szerette. Szerintetek csak fútó kaland minden barátja ezt mondja

2013. jan. 27. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vesszők?!
2013. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsi gyorsan akartam sokat mondani
2013. jan. 27. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy pasi minden nőt szépnek tart, míg... ha mond ez neked valamit:DD


A helyedben nem kezdenék vele..

2013. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Veszett ügy,ha te kellenél neki akkor veled kezdene.. nem azzal a 'nem szűzies' lánnyal. Próbálkozhatsz még nála,de akkor ezt add is a tudtára,mondd el neki és akkor kiderül hogy érdekled-e vagy sem.
2013. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!