Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit akar tőlem ez a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar tőlem ez a csaj?

Figyelt kérdés

Mar találkoztunk párszor, neten folyamatosan tartjuk a kapcsolatot.

Azt mondta nagyon bejövök neki, meg jó társaság vagyok.

Egyszer mondtam neki h ő bejön nekem, mondta h csodálkozott rajta. Mondta h nagyon aranyos vagyok meg bejövök neki de a volt barátja van folyamat az eszébe. Azt mondja mar nem szereti csak a kötődés. Mondtam h én se feltétlen akarok ő vele kapcsolatot.

Szoktam neki bölcsességeket mondani stb. Meg állandóan minden nap ír nekem, meg akkor is ha nem vagyok fenn. Amúgy egy kicsit érzelmi roncs azt veszem észre.

Megis mit akar tőlem ha azt mondta h bejövök neki stb de a volt barátja van az eszébe?

Amúgy mondtam neki h menjen vissza hozza, de azt mondta nem, meg nem is szereti mar.

Mit akar tőlem? Minek ír állandóan? Kezdem egy kicsit unni...



2013. jan. 29. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, és keress valakit aki érted van oda.
2013. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aki igy tud nyilatkozni egyetlen nőről is, az ne kezdjen kapcsolatba-senkivel.
2013. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én öt mar nem veszem komolyan. Beszélgetek vele ennyi. De ha az a csávó van állandóan az eszébe akkor minek úr állandóan? Mit akar tőlem? Nagyon unom mar...

Amúgy nekem nem is kell mert kis éretlen 18 eves... Csak ezt nem ertem minek ír allamdoan...

2013. jan. 29. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék azokra a bölcsességekre, amiket te találsz ki neki
2013. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lelki szemetesládának használ.
2013. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!