Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes ilyen csajjal kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen csajjal kezdeni?

Figyelt kérdés

Mondtam neki sok-sok szépet és jót, nagyon kajalta. Viszont mondta h bejövök neki de még a volt pasijan jár az esze.

Én szoktam kommentelni lányok képei alá, és az egyik ismerőse volt az illető.

Elkezdte h minek h.lyítem meg mar nem jár a volt pasijan az esze. Én mondtam neki h ő nem a barátnőm és miért ne bokolhatnék.

Most annyira nagy bűnt követtem el? Mit feltekenykedik ha eddig le sem tojt? Faj neki h másnak is tudok szépet mondani vagy mi? Tényleg Bem ertem... Kapcsolatban sem vagyunk...

Érdemes vele kezdeni? Miért csinálja ezt?



2013. jan. 29. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj vele.

Max hamar vége lesz.

De idővel elfelejti a másik pasit

2013. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg h kezdjek ki az egész iskolajaval stb...
2013. jan. 29. 13:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem leszek senki szamara egy pótlék... Meg ilyen feltekenysegi hisztiket én nem birnek... Ki tudja mit csinálna ha a pasija lennék... Nem beszelgethetnek egy csajjal sem...
2013. jan. 29. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor használd ki egy pár hétig....

Amíg nem vágsz bele addig nem tudod milyen lesz

2013. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg, hogyha nőt akarsz, ne nyalj közben más lánynak is, főleg a szeme láttára.. ez végzetes hiba, erre minden nő ugrik hiába nem a csajod;)
2013. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Tudod, egy nőnek nem esik jól, ha más csaj képe alá írsz szépeket. Lehet, hogy jól tudja, nem akarsz velük kezdeni, és még össze se jöttetek, de bennünk megvan az a tulajdonság, hogy nagyon féltékenyek vagyunk. Ezzel nem tudunk mit kezdeni, ilyenek vagyunk, kész. Ha valóban szereted, akkor le tudsz tenni ezekről.

Az más tészta, hogy nem tudja elfelejteni a barátját. Ha nagyon szerette, sokáig élni fog benne az emléke, és lehet, hogy benned is ezt a férfit keresi. Ha úgy látod, hogy még nem lépett túl rajta, akkor hagyjátok, vagy később kezdjetek bele. Érző lények vagyunk, és nem felejtünk egyik napról a másikra.

Ez az én véleményem, persze lehet, hogy nem jól gondolom.

Sok sikert!

B.

2013. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az ilyenekre lassan reagálnom kell:)) Kit érdekel, hogy nem bírod a féltékenységi hisztiket, erre milyen választ vársz? Ha nem bírod, az csak a te bajod, attól még nem lesz rosszabb a másik fél, ha nem jön be lépj tovább, minek vársz másoktól megerősítést? Alapjába véve az ilyen féltékenységi hisztikkel nincs baj, aki egy kicsit gondolkodik, nem kommentálgat nyilvánosan lányoknak, miközben fűz valakit. Ez kb. olyan mint amikor a szakadék szélén ácsorogva megbököd magad. Mikor a kezdetén bizonytalan egy kapcsolat, akkor azzal vigyázunk és szerintem nem lesz semmi bajod azzal, ha nem kommentálsz egy lánynak, főleg ha ilyen "szép vagy" típusú kommentek, akkor tényleg hátrányos. Normális esetben haverok nem dicsérgetik egymás külsejét, a szépség szubjektív..
2013. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!