Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig maradnátok/bírnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig maradnátok/bírnátok olyan pasival/csajjal akinek valamelyik szülője ha visszafogottan is, de ellenzi a kapcsolatotokat? Érdemes egyáltalán? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem a szüleivel fogsz együtt élni és családot alapítani. Ha komoly, akkor érdemes felvenni a kesztyűt, ha nem, akkor felejtős a dolog.
2012. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Apámék kb mindenkit utálnak,még a barátaim előtt is leégetnek,utálják az összes barátnőm is.Ez általában nem volt probléma a párkapcsolataimban,mert lenulláztuk a közös programokat velük! :) Hogy engem utált-e valamelyik párom anyja,apja?Háááát a legutóbbi párom anyja szerintem utált,viszont volt annyira eszes, hogy palástolja.
2012. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de ha érzelmileg zsarolja a páromat... mit csináljak?
2012. máj. 18. 23:41
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem volt egy ilyen exem. az anyja gyűlölt, az apja simán utált. eléggé megmérgezte a kapcsolatunkat. sajnos sokszor az anyja pártjára állt, vagy simán nem akarta észrevenni, mikor az anyja szemét volt velem. viszont a kapcsolat nem ezért ment tönkre. azért, mert alapból egy gyenge jellem volt, pl többek közt inkább az anyját védte. szóval ez csak egy tünete volt a dolognak, nem az oka.
2012. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem utál az anyósom, és idegesíti, hogy a fiával vagyok...



Én is utálom őt és rettenetesen örülök annak, hogy még az is idegesíti, hogy a világon vagyok.;)

2012. máj. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok.

Amúgy párommal 2 éve vagyunk együtt, de sosem veszekedtünk az anyja miatt.Ő is utálja, nem csak én, mert egy idegroncs az a nő.Szal nálunk ebből nincs probléma.:D

2012. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdemes.Engem gyűlölnek a párom szülei mégis együtt vagyunk sőt meg is házasodtunk.Nem tudják befolyásolni mert lelépett otthonról miattam és együtt élünk.Ti is költözzetek össze akkor nem tudják befolyásolni sem zsarolni!
2012. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#4es vagyok

az én exem le is lépett otthonról, de az anyja még így is zsarolta. igaz, akkor már nem voltunk együtt, de direkt kórházba került, h így is magára vonja a figyelmet. napokig nem aludt, mert állítása szerint egyedül nem tud aludni (csak a fiával élt előtte), és napokig nem feküdt le aludni, és elkezdett hangokat hallani. ami ugye normális, ha az ember már akár 36 órája ébren van, nemhogy 3 nap. bevitték a pszichiátriára stb, szóval sajnos néha még az sem megoldás, hogy lelép otthonról...

2012. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 6 éve élek így a párommal.


Eleinte azt gondoltam, nem velük élek, a fiúkkal. Hahhhaa, ez nem ilyen egyszerű ám. Amikor mindenbe beleszólnak, te ideg vagy, a párod nem tudja hova álljon. Ááááááááááá, nem kezdeném újra, sőt, lassan ezt is lezárom, mert nem bírom már az apját!

2012. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, nálunk i hasonló kezd kialakulni:( Én se tudom, hogy kezeljem:(
2012. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!