Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan fiú vagy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú vagy lány férfi vagy nő aki elveszítette a szerelmét, és már rég óta nem tudja elfelejteni? Évek óta?

Figyelt kérdés
Én sajnos így állok. Már nem tudom mit kezdjek magammal.

2013. febr. 1. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, hogy szerelmes voltam egy fiúba, de nem mondtam el neki, mivel kapcsolatban van mással. Nem is tudom kiverni teljesen a fejemből
2013. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapja tart ez az állapot.
2013. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem már 2 éve
2013. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21 éves fiú vagyok nekem is kb másfél éve tart ez és egyre rosszabb :(
2013. febr. 1. 17:50
 5/5 anonim válasza:
En is ugy vagyok.2 eve ismertem meg egy fiut, akibe beleszerettem, mert az azt mutatta, hogy tetszem neki, azutan meg nem akart jarni velem, es en meg azota is szeretem, pedig van egy fel eves kapcsolatom
2013. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!