Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Először is nem fényezni akarom magam! Külsőm: 188cm, 75kg, atletikus testalkat, még nem kaptam olyan sok visszajelzést másoktól a külsőmet illetően, mivel soha nem is kérdeztem, de mondták már néhányan, hogy helyes vagyok (egyszer kiírtam egy kérdést ide, hogy hogy nézek ki és nem kaptam negatív választ), de szerintem se nézek ki rosszul. Adok magamra, ápolt vagyok, igényesen öltözök.


Magamról: általánosba 5.osztály után a többiek valamiért kiutáltak, s ennek a kisebbségérzetnek 18 éves koromban lett vége, addig rendszeresen depressziós voltam. Viszont 4.ben nagyon népszerű voltam, sok lány szerelmet vallott (tudom, hogy ciki) .


A középsuli egy olyan suli amelynek a tanulói 99%-a fiú...


Tavaly kezdtem a fősulit, ott viszont vannak lányok, soknak úgy érzem hogy szimpi vagyok, de az egyiknek tutira bejövök.


Faszbukon jópárszor megesett, hogy bejelölt és rámírt néhány csaj akik egy kivétellel 14 évesek és nem az eseteim. Ugye ha már ezek ráírnak valakire, akkor az nem lehet hogy szarul néz ki az illető?


Nem cigizek, alkalom adtán iszok, néha bulizok haverokkal. Alapvetően én egy tipikus jófiú vagyok, amin igyekszek változtatni, bár nem könnyű. Még soha se volt barátnőm, de nem vagyok szűz.

Én a saját személyiségemet elég összetettnek tartom (sokoldalú, izgalmas,intelligens,érzékeny, de egyben vad is... és még sorolhatnám). A lányok ettől félnek és inkább az egyszerűbb srácokkal jönnek össze?


19F.



2013. jan. 29. 21:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Sounds boring.
2013. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk is van egy ilyen "menőcsávó" Ádámnak hívják és olyan egoista, mint a szar. Mindenki kiutálta, mert igaz nagyon helyes, de oda-vissza van magától, a szobája tele tükrökkel, stb.. SOHA ne változtass azon, aki vagy. Ha jófiú vagy, az vagy :) Aki szeret, így is szeretni fog:) Annyi a bajod, hogy nem jársz el ismerkedni. Legalábbis nekem ez jött le. Menj el egy diszkóba olyan céllal, hogy na, nekem ma barátnőm lesz. És menni fog.
2013. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Na persze ...
2013. jan. 29. 21:23
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Mert balf@sz vagy, és nem lépsz, ha tetszel egy lánynak. Én bezzeg örülnék, ha legalább egynek tetszenék valaha.
2013. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Ott a fősuli sok szép lány várja, hogy megszólítsd olyan is akikről nem is gondolnád.

iwiw, face korába lehet jelölgetni irkálni nekik, de ha bátrabb vagy akkor megszólíthatod őket.

2013. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#5! Hogy érted azt, hogy olyanok akikről nem is gondolnád?
2013. jan. 29. 21:27
 7/28 anonim ***** válasza:

leirásod alapján van önbizalmad, tehát már csak az kéne, hogy a csajok közelébe jól add magad, akik tetszenek.

Vagy bulizz :)

2013. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%

Sok fiùval ismerkedtem már,itt az oldalon is,meg máshol is voltak,akik azzal kezdték,hogy nincs barátnőjük,meg sose volt,stb.. Oké,megeshet,hogy valakinek így alakul,hogy nincs még 20éves kor körül se. Viszont akikkel eddig beszéltem,két kivétellel vagy iszonyat nyomulósak és rámenősek voltak,vagy unalmasak-értem ezalatt hogy engem beszéltetnek,aztán "aha" "értem" vagy kérdezz-felelekbe ment át a beszélgetés. Vagy bunkók voltak mentalitásra meg viselkedésre is,de ez manapság szokásos. Félre ne érts,nem akarom azt mondani,hogy veled is ez a baj,sőt,lehet,hogy nincs veled semmi baj,csak nem jött eddig össze... ezzel csak azt akartam mondani,hogy bem mindig nagy dolgokra kell gondolni,hogy hibák. Lehet,hogy apróság,amin simán javíthatsz,ha idafigyelsz rá(pl amiket mondtam),csak eészre kell őket venni. Nem nagyon tudok mit mondani,pedig elég sokat írtál..:) Ennyi alapján akkor is nehéz ezt megmondani.

16/L

2013. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
ugyanilyen vagyok, csak lány:) szerintem az lehet az oka, hogy nem nagyon kezdeményezel fiú létedre és lehet, hogy azt gondolják, h flegma vagy nagyképű vagy. Tapasztalatból mondom.. nekem is azt mondják, h jólnézek ki, mindig megnéznek az utcán, de még nem volt barátom, talán azért mert nem mászok rá senkire, aki meg próbálkozott nálam, az nem volt az igazi:) Mindenestre azt tanácsolom, hogy ne akarj változtatni magadon. Ha jó fiú vagy, az nem baj, mert sokkal könnyebb egy olyanba beleszeretni, aki teljesen magát adja, nem játszik egy szerepet. Ez vonzóvá teszi a fiúkat, hisz mi lányok (nem mindenki, de én igen), úgy akarunk elfogadni titeket, ahogy vagytok:)
2013. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az biztos! Nem nagyon szoktam kezdeményezni és ha nem látom a lányon, hogy érdeklődik, invesztál a beszélgetésbe, stb, onnantól kezdve elmegy a kedvem tőle és soha többé nem keresem, csak ha ő keres engem. Valamiért nem tudok udvarolni :D
2013. jan. 29. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!