Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Törődjek bele a "kitartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törődjek bele a "kitartott szerető" szerepébe? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

1 éve szeretője vagyok egy nős férfinak és mindenem,amim van(lakás,drága ruhák és kiegészítők,autó,pénz,stb.),azt tőle kaptam.Szinte az egész életemet feladtam és külföldre költöztem miatta.A korkülönbség miatt aggódtam(én 20 éves vagyok,ő 35),de semmi problémánk nincs.Nekem már az elején sem csak a szexről szólt a kapcsolat,de elmondta,hogy a házassága alatt már többször voltak kapcsolatai,amik csak a szexről szóltak és nem akar belemenni egy érzelmi kapcsolatba.

De egy idő után több lett az ő részéről is a dolog és most el akarja hagyni a feleségét.

De a nő tegnap felhívott és közölte,hogy beszéljem le a férjét a válásról,mert ha nem teszem,a párom nem láthatja a lányát(van egy 8 éves lánya,akit nagyon szeret).A felesége elmondta,hogy nem zavarja,hogy kivel van együtt a háta mögött a férje,de azt nem hagyja,hogy tönkremenjen az élete egy átmeneti kapcsolat miatt.

Nem tudom,hogy mit csináljak.Szeretjük egymást,de ha a válás mellett dönt,akkor a felesége megpróbálja tönkretenni az életünket.

Ti mit tanácsoltok?Elmondjam a barátomnak,hogy beszéltem a feleségével?



2013. febr. 2. 12:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
mondd.
2013. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen mond, az apai jogait nem veheti el a nő, csak ha nagyon nagyon erős indoka van rá. A válás meg nem az.
2013. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilthatja meg a gyereke láthatását. Nem bűnöző. Mondd el, hogy beszéltél vele, közöttetek soha ne legyen titok, mert az egyben támadási felület is.
2013. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom,hogy láthatási joga lenne.De az anyja bármit mondhat a lányának,amivel eléri,hogy a kislány utálja az apját és engem is.
2013. febr. 2. 12:37
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
ugyan már,mondhat bármi a lánynak,ha a gyerek érzi az apja szereti nem bántja pampoghat anyuka amit akar
2013. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Én már akkor elszégyenültem volna , mikor egy házas pasival kezdek, és utána már a felesége is felhívott volna.Én szívem szerint annyit megtennék, hogy elmondanám a barátomnak, mert az ő érdeke is a kislány miatt.
2013. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Úristen.
2013. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Necces, igaz hogy jogilag ugyan nem tilthatná el ha láthatása van az apának, de meg tudja keseríteni az életét, elköltözhet vele más országba meg az apa ellen nevelheti a gyereket, a válási proceduráról nem is beszélve (ha csúnya válás lessz a kicsit igencsak megviseli)

Amúgy egyikőtök se normális, a férj csalja a feleséget, a kitartott szeretőt inkább hagyjuk (semmi büszkeséged nincs?) a feleséget meg nem érdekli hogy csalják, itt egy nagy vesztes van, a gyerek.

2013. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Az apa engedélyével nem költözhet el a nő a gyerekkel.

Azt tanácsolom, hogy mondd el neki, hiszen fő az őszinteség, és hidd el, jobb ha nem hallgatod el előle ezt.

A nő pedig nem tehet szinte semmit. Kiforgatni a vagyonából nem tudja, súlyos gyerektartást legombolhat róla, de feltételezem megadná, mert szereti a lányát, másrészt nem is nagy teher ha téged is ilyen drága dolgokkal halmozott el.

Meg persze mondhat a gyereknek mindfélét, de ha érzi, hogy az apja szereti, meg foglalkozik is vele, akkor megutáltatni biztosan nem tudja vele. Láthatást nem tagadhatja meg, mert joga van hozzá és épp emiatt nem költözhet el vele másik országba, hacsak nem biztosítja neki a láthatást(tehát hetente fizetheti neki az odavissza utat..).

2013. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

Azt ne felejtsétek el, hogy külföldön teljesen más a családjogi, gyermekelhelyezési, stb. törvény.


Sokan azt gondolnátok, hogy egyenrangúbb, több joga van az apának, de sok helyen épp ellenkezőleg: én pl. Németországban élek, és itt egy feleség nevetve kisemmizheti a férjét válás után, és azt sem nehéz elérni, hogy a gyereket ne láthassa többé a férj. Mindezt nőként írom. Itt a törvények olyasmire biztosítanak lehetőséget pl., hogy a gyermekkel gyeden/gyesen otthon töltött évekért több tízezer eurós összeget követelj a volt párodtól, azon a címen, hogy a közös család miatt - és a férfi miatt - vállaltad, hogy otthon neveled a gyermeketeket, és az emiatt keletkező bevételkiesést gyakran megítélik a nőknek (egyfajta asszonytartás), a gyerektartás mellé! És itt többszázezer forintos összegekről beszélünk.

Gusztustalan rendszer, de mindezt csak azért írom, hogy nem tudhatjátok, hogy a kérdésben szereplő férj melyik országban él, és a feleségnek milyen lehetőségei vannak!


Kérdező: azt tanácsolom, hogy először állj a tükör elé, és köpd szembe magadat. Ezután pedig növessz gerincet és hagyd el.

2013. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!