Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Meg tudnátok...

Feleségek! Meg tudnátok bocsájtani ha a férjetek házasságon kívül összehozott volna egy gyermeket a szeretőjétől?

Figyelt kérdés
Nem velem történik, hanem baráti körben. De annyira kíváncsi vagyok feleségek véleményére! A szitu: pasi: vonzó 40-es, szeretője 27 éves, feleség szintén 40-es a házasságuk ha jól tudom 12-15 éve tart, 2 gyermekük van. Most borult a bili, eddig a pasi valahogy el tudta hallgattatni a szeretőjét (gyanítom a megfelelő összeggel) a közös gyermek most másfél éves. Én totál ki vagyok akadva ezen, soha nem tudnám megbocsájtani ha az én férjem ilyet tenne. Ám a feleség hezitál mert anyagilag iszonyúan függ a férjétől, és bár ezt nem mondja de szerintem féltékeny is a fiatal szeretőre és ezért nem szeretné tálcán átadni a férjét. Vélemények?

2013. jan. 24. 12:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
22%
Meg tudnám bocsátani, de a zabit látni sem akarnám.
2013. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
Tehát minimum 2 és fél éve viszonya van valakivel a hátam mögött... Hogyan, hogyan lehetne ezt megbocsájtani? Nem azt, hogy lefeküdt valaki mással, nem azt, hogy "becsúszott" egy gyerek, hanem azt, hogy évekig a szemembe hazudott... Szerintem sehogy.
2013. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudnék megbocsátani!
2013. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
93%

Én nem tudnám megbocsájtani, nem a gyerekért, hiszen semmiről nem tehet (viszont lesz egy szar élete...) hanem hogy megcsalt.


Én elküldeném, akárhogy fáj is.


Egyesknél a pénz sokat számít, de én nem tudnék így élni, akkor inkább kaparnék egy, kettő ezért kell egy nőnek mindig kicsit függetlennek és erősnek lenni hogy egy ilyen helyzetben a pénz okozta kényszerűségből ne kelljen benne maradnia és legyen esélye egy normális(abb) életre.

2013. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
12:57 szerintem is ez a legrosszabb, hogy évekig hazudott!
2013. jan. 24. 13:02
 6/44 A kérdező kommentje:
Első: A pasi első perctől látogatja a gyereket, már kialakult egy kapcsolat...
2013. jan. 24. 13:04
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék megbocsájtani. Az anyagiakat valahogy megoldanám, de nem maradnék a férjemmel. Évekig tartó hazugság után mehet amerre lát, egy percig sem hezitálnék.
2013. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
95%
Első reakció: nem megbocsájtás.. átgondolva, gyerekeket is figyelembe véve lehet megbocsátanák, de a bizalom soha nem jönne vissza, egyébként én még sajnálnám is a becsúszott kicsit, ő nem tehet semmiről...
2013. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nem.

Nem csaltak még meg (szerintem:)). Lehet következő percben már pakolnék, lehet túl tudnék rajta lépni mindent összegezve. Nem tudom.

Az viszont biztos, hogy folyamatos, ilyen mértékű hazugságban élést nem tudnék megbocsátani. Ehhez nagyon nagy mértékű függés kellene hogy vele maradjak, pl. egy beteg gyerek aki mellett folyamatosan ott kell legyek és tényleg nincs más választásom.

2013. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
91%

Megbocsájtani nem tudnék.


Ismerek ilyen szitut ott annyi a helyzet hogy a csak tudta hogy van valakije a férjének és ott is született gyerek.Ő megbocsájtott és hol itt alszik a pasi hol ott,kettős életet él.

2013. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!