Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tartható fenn örökké a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartható fenn örökké a rózsaszín-ködös állapot?

Figyelt kérdés

Le kell sz**ni minden kapcsolatot negatívan befolyásoló tényezőt?

Elhagyni minden realitást?



2013. febr. 3. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert az önbecsapás áldozata leszel...
2013. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeretettel és egyéniséggel:DD
2013. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
drogokkal
2013. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Eleve rózsaszín köd nélkül kellene kapcsolatot kialakítani, az sokkal stabilabb.
2013. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért is akarod te örökké fenntartani ezt az állapotot? :)

Egyébként nem hiszem , hogy lehetne.. ha rákeresel akár tudományosan akár akárhogy, mindenhol azt fogod találni, hogy ez csak egy átmeneti állapot... hosszabb ideje együtt levő párok is el tudnák mondani, hogy minden hatalmas lángoló szerelem, az idő folyamán /jobb esetben persze/ átalakul szeretetté... ami nem ront a minőségén, sőt csak erősebbé teheti a kapcsolatot, de a lényeg, hogy a rózsaszín köd általában csak a kapcsolat elején, néhány hónapig tart ebben a formában! :)

2013. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17:09... a válaszod elgondolkodtató.. van benne valami... :)
2013. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"az idő folyamán /jobb esetben persze/ átalakul szeretetté... ami nem ront a minőségén"


Ezt határozottan cáfolnám. (Mármint, hogy nem rontana a minőségén.) :)

2013. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem is igyekeztem soha fenntartani, nekem annyira nem volt jó ez az állapot. Én jobban szeretem az igazi szerelmet, ami akkor jön, amikor felszáll a rózsaszín köd. :)
2013. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17:39 azt írtam jobb esetben... van ahol eltávolodnak utána, kihűl..de van ahol elmélyül...
2013. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!