Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól mondható, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól mondható, hogy már nem normális a szerelem utáni vágy?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban vagyok 8 éve, 1-2 hónapja lett vége az eddigi legmélyebb pontunknak. Azért, hogy javuljon a helyzet kb. 1 éve küzdöttem. De még mindig nem elég. Kell újra a lángolás, de a páromtól nem tudom megkapom-e még. Bele kéne törődnöm gondolom, hogy nekem már ez jutott és kész.

2013. febr. 4. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ez van ezt kell szeretni. Nem kaphatsz meg mindent.
2013. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a nem normális,hogy egy kihűlt kapcsolatban küszködsz fiatal fejjel.
2013. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálam nem ez a minden és nem szeretnék megelégedni sem ezzel. Csak reménykedem benne, hogy majd esetleg múlhat, csökkenhet ez a vágy, mert nem tartom normálisnak, hogy ilyen szempontból ne lehessen tökéletes - vagy legalább ahhoz hasonló - egy élet. Vajon 50 éves korra pl. nem csökkenhet ez az érzés? Mindig egy ideig tart unána meg csak a sóvárgás maradhat?


Vagy vajon van tényleg olyan, aki évtizedek után is tud csodálattal nézni a társára, közben azt érezve, hogy ő a legszerencsésebb ember?


30N

2013. febr. 5. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!