Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 4 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farkas88 kérdése:

A párommal 4 éve vagyunk együtt, mostanában gondoltunk rá, h feldobjuk a sexet, egy másik pár bevonásával. A késöbbiekben ez hatásal lehet a kapcsolatunkra? Talán elidegenednénk egymástól, a sok swinger partitól?

Figyelt kérdés
Volt már hasonló tapasztalatok?Rá ment a késöbbiekben a kapcsolatotokra,vagy még jobb lett?

2013. febr. 5. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
ama kemény hinta parti
2013. febr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimm92 válasza:
szerintem nem jò ötlet vagyis én nem csinàlnàk ilyesmit.:)
2013. febr. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Valószínű féltékeny lennél,ha látnád,hogy a párod valaki mással jobban élvezi akár csak egy kicsit is...

Szerintem nem kéne+ két ember,aki szereti egymást,nem csinál ilyet.

2013. febr. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
A szex az két ember intim, magánügye. Harmadik, negyediknek, vagy bárki másnak nincs ott keresnivalója. Színesítsetek másként. Bár végül is ti tudjátok.
2013. febr. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha szeretitek egymást, úgysem fogja a partnered a másikkal jobban élvezni, és ráuntok a swingerre.
2013. febr. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez csak szigoru, elore lefektetett szabalyokkal mukodhet ill. ha egyaltalan nem vagytok feltekeny tipusok!

Kezdetben probalhatjatok ugy h csak egymas elott csinaljatok a masik parral.

En amugy vmi massal dobnam fel inkabb.

2013. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk 12 év után is izgalmas, változatos a szex, mert megvan az érzelmi alap és nem hogy nem vágyunk, de undorodunk egy harmadik (negyedik?) ember érintésétől.


Ha már 4 év után itt tartotok, akkor az sem lesz nagy baj, ha rámegy a kapcsolat, mert nem szerelem az alapja.

Szóval szerintem vágjatok bele, vesztenivalótok nincs...

2013. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden egészséges kapcsolat alapja az intimitás, amibe nem fér bele 3. ember se 4 sem pedig 20 év múlva sem. Ahol felmerül a 3. személy bevonásának igénye, ott valami megtört az intimitásban. Gáz.
2013. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Linda30 ***** válasza:
40%
Nyugodtan menjetek,semmi ordogi nincs benne,akik itt irkalnak gondolom nem surun voltak,pont hogy feldobja az eleteteket majd,semmi beteges nincs benne,akinek ez tetszik megy akinek nem,nem,nem muszaly,de elitelni egy dolgot igy ahhh,rohej,nekunk feldobta az eletunket es szivesen jarunk ugy havi 1 szer.
2013. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!