Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal majd 1 éve nem voltunk együtt. (terhesség, szülés) se kedvem+energiám+fáj a szex sokat veszekszünk ezen, azt mondogatja, hogy keres magának egy másik nőt. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem kapcsolat! Én is voltam így nagyon ritka volt a szex volt amikor 4 hónapig semmi azt volt 1x 2x azt megint hónapikig semmi! :/ Hát szét mentünk! Szerintem szakítanod kéne vele mert ez nem kapcsolat! Idő rablás. 24F
2012. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

A terhesség és a szülés egy nagyon fontos dolog az ember életében. Ennek vannak előnyei és sajnos hátrányai is, ami a szexet érinti. Ha a párod komolyan gondolta, hogy keres másik nőt, akkor valószínűleg csak a szexért volt veled együtt és nem is szeret, nem beszélve a közös gyermeketekről!

Ilyen szavakkal nem szabad dobálózni még akkor sem, ha nem gondolja komolyan a párod, mert ez sértő és fájó a te számodra! Egy komoly beszélgetés megoldás lehet a problémára (átmenetileg), de ezt mindenképpen nektek kell megoldanotok!

2012. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Most erre mit mondjunk? Menj el egy szakértőhöz, beszélgess vele a dolgokról, mert elhiszem, hogy semmi kedved hozzá, de nem várhatod, hogy szex nélkül éljen élete végéig..
2012. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
természetesen kényszerből is szexelnék vele, addig amíg ismét vissza nem tér a libidóm. elég ronda dolog zsarolnia téged, hogy meg fog csalni, de ha már ilyen szituba keveredtél, ez lehet a legjobb megoldás, hogy ideig óráig visszatartsd a qrvázástól. Egyébként az ilyenekkel csinálhatsz bármit, lehetsz szép és vékony és okos és házias egyszerre, és még a szexet is megkapná, ő akkor is megcsalna, mert ilyen az észjárásuk. Több esetet ismerek, amikor a nőre semmi panasz nem lehetett, és a férje megcsalta egy öregebb, kövérebb, elvált nővel.
2012. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

A szex az élet része, megerőltetném magam, és boldoggá tenném a páromat.

Az egyik előző válaszolónak: Attól, hogy ilyen megfordul egy férfi fejében egy (!) év után, attól még nem csak a szex miatt volt a párjával. Ha így lenne, már egy hónap után félrelépett volna. Egy év nagyon hosszú idő, biztos, hogy én is nagyon nehezen viselném.


24/N

2012. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,bár van egy kérdésem?Szerintetek azzal,hogy lefekszek vele kényszerböl nem romlik meg egy kapcsolat? mert szerintem igen
2012. dec. 23. 13:35
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

De azzal, hogy egyáltalán nem fekszel le vele, nem romlik meg? A folyamatos visszautasítás még rosszabb, mintha magadban elintézed, hogy bár nincs épp libidód, mégis megadod neki az örömet, mert szereted.


Meg ugye, evés közben jön meg az étvágy ;)

2012. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nemcsak arrol van szó hogy nem akarom,hanem az is közbetesz hogy 3 hónapja a 2. gyerkőccel is császároztak.a terhesség alatt orvosi utasításra nem feküdtem le vele(a lepény közel volt a méhszájhoz)

Ha lehet akkor olyan írjon akinek volt ilyen tapasztalata!

2012. dec. 23. 13:56
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
nekem nincs ilyen császáros élményem, de a férjednek is tudnia kéne, hogy ez most nem az az időpont, amikor csak rámondod, hogy fáj a fejed és a falnak fordulsz. Ha egészségügyi okok elmúlnak, akkor hajlandó vagy vele szexelni? Természetes valahol, hogy most nem kívánod, de ne várd tőle, hogy hónapokig vegetáljon. Amint az orvos felold a szexmentesség alól, még ha foghegyről is, de érdemes lenne megpróbálnotok, mert a kapcsolat ez által is szorosabb...
2012. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

Nem saját tapasztalatom van,de van egy barátnőm, aki ilyen kapcsolatban él hosszú ideje, mint te.

Nincs szex köztük egyáltalán már, max. ha a nő odaadja magát kényszerből, a sok hiszti hatására. A házasságuk rémes. Katasztrófa..


Már nem azért, de ilyet akarsz te is? :(

Ha már nem kívánod, akkor semmi értelme. Őt is meg lehet érteni, hogy ha egy évig nincs szex akkor az elég sok már...

2012. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!