Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a jobb? Ha egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Ha egy kapcsolatban te szeretsz, de téged nem szeretnek vagy téged szeretnek, de te nem szereted a másikat?

Figyelt kérdés
Melyik kapcsolatban élnétek inkább?

2013. febr. 6. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Olyanban, ahol szeretjük egymást. A többiből kilépnék.
2013. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A kérdésben szereplő felállás EGYIKE SEM kapcsolat számomra. Nem is értem, hogy gondolhatja ezt valaki komolyan.
2013. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Olyan kapcsolatom még nem volt,szerintem nem is létezik. De egy kapcsolat úgy is működhet, ha szeretnek, te nem szeretsz, viszont cserébe tiszteled a másikat. Nem?
2013. febr. 6. 12:59
 4/14 anonim ***** válasza:
És annak mi értelme? Csak elveszed a lehetőséget attól, hogy megtaláljátok a hozzátok valót.
2013. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő egy nagy butaság. Nem azért vagyunk együtt valakivel mert mindketten szeretjük egymást????

Mi értelme van olyan emberrel együtt lenni aki nem szeret vagy te nem szereted????

Ezt magyarázza már meg nekem valaki!!!!!

2013. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdező!Ismerek egy ilyen csajt.De nem tudom megérteni szegényt.Ez egy igen érdekes kérdés!:)
2013. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, egyikben sem élnék, inkább akkor már egyedül, nem olyan rossz az.
2013. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"egy kapcsolat úgy is működhet, ha szeretnek, te nem szeretsz, viszont cserébe tiszteled a másikat. Nem?"

Persze hogy működhet, ha önző vagy. Magad mellett tartod a másikat, elvéve tőle azt a lehetőséget, hogy más mellett, aki viszont szereti őt szerelemmel, igazán boldog lehessen!!! FÚJJJJ!!!

2013. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Es ha az egyik fél nem tud arról,hogy a másik tiszteletből van vele?pedig neki lehetne egy jobb kapcsolata is!Nem ez a hűség?
2013. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A szerelem múlandó, a hűség az, ami igazán számít. Ha most hűséges vagy hozzá, akkor működőképes, szerintem.
2013. febr. 6. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!