Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek hogy esne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hogy esne, hogyha a párotok egy olyan dátumot sem tudna, ami fontos nektek vagy épp a kapcsolatotok szempontjából? Szerintetek mit tegyek? (részletek lent! )

Figyelt kérdés
1,5 éve élek boldog párkapcsolatban, de az utóbbi időkben elég rosszul érzem magamat.Úgy érzem,mintha az egykori nagy szerelem a páromnál megszokássá vált volna...a legújabb, hogy sem a névnapomat,sem a szülinapomat, sem az évfordulónkat nem tudja...sem semmilyen dátumot sem...nagyon rosszul esik, mivel én mindent tudok róla és úgy érzem, hogy nem törődik velem...

2013. febr. 7. 20:01
1 2
 11/17 -=Koldus=- ***** válasza:

7.


Ne általánosíts kérlek. Én pl tudom a párommal kapcsolatos dátumokat, az összejövetelünk dátumát stb.

2013. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Pretty_Fighter ***** válasza:
Ez elég gáz hogy a névnapod és szülinapod nem tudja..:S
2013. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

10. Nem dolgozik, tanul még.:)

11. Nagyon helyes, hogy így odafigyelsz a szerelmedre.:)

12. Nekem főleg az évfordulós dátum tudásának hiánya esik nagyon rosszul...:/

2013. febr. 7. 20:22
 14/17 anonim ***** válasza:

Engem nagyonnnn nem érdekelnek az ilyen ünnepek. A születésnapokat nyomon tudom követni, mert a facebook ebben segítXD, de semmi mást. Egyszerűen nem fontos. Volt 1-2 ciki helyzetem ebből, de aki ismer tudja, hogy ez nálam nem rosszindulat, ilyen vagyok. :D


22l

2013. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Aki azt írta, hogy a férfiak ilyenek, nem tudnak dátumokat, az mire alapozza ezt? Szoktam nevezetes dátumokat tudni, meg általában adatokat is könnyen megjegyzek, de akkor meg az szokott lenni a baj... :D Hogy miért tudom fejből pl. egy zenekar összes lemezének címét sorrendben, évszámmal, milyen ciki ez (egyes lányismerőseim, sőt volt barátnőim szerint is...)
2013. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de megmondom őszintén nem igazán érdekelnek a dátumok. A saját szülinapomat is képes vagyok elfelejteni :D Szülinapokat szerencsére facebook jelzi, de aki pl. nincs fent azt rendszeresen elfelejtem felköszönteni :D Névnapokról fogalmam nincs, nem hogy pontos dátumot, de még hónapot se tudnék mondani kinek mikor van :D :D Évfordulót anno megjegyeztem, de most már azt sem tartom annyira lényegesnek. Én gyakran azt se tudom, hogy hányadika és/vagy milyen nap van :D

Egyébként ha téged ez zavar, mondd meg neki. Vagy kérd meg, hogy írja be a telefonjába, aztán akkor nem felejti el :)

2013. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én is csatlakozom azon lányok táborához, akik nincsenek jóban a dátumokkal. annyira szétszórt vagyok, hogy az olyan emberek szülinapját/névnapját is el tudom felejteni, akikkel már kb tíz éve vagyunk barátságban. tesóim névnapját, anyák és apák napját is rendszeresen elfelejtem, szerencsére mindig van vki a családban, aki ezeket észben tudja tartani :D volt emiatt pár kellemetlen élményem, de utólag mindig pótoltam a mulasztást, és nem szoktak rám haragudni az emberek, tudják h milyen kelekótya vagyok :)ezért a legjobb barátom a fészbúúk. ne misztifikáld túl ezt az egészet, lehet h a párod is a mi kasztunkba tartozik
2013. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!