Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Próbálkozzak még nála? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még nála? Vagy hagyjam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni.

Szóval van egy lány a suliban, akivel elég sokat beszéltem

Nagyon nem kezdeményeztem felé, mivel van barátja..

Majd decemberben írt egy sms-est hogy nagyon bejövök neki, többet érezz mint barátság stb.

Én elmondtam neki, hogy addig nem szeretnék nyitni, amíg van mellette más.Amúgy a sráccal lassan 1.5 éve van együtt.

Tudja, hogy én is jobban szeretem, mint barátság.

Viszont ma elmondta többet nem fog várni rám, legyünk szimplán csak barátok.

De könyörgöm.. Ha "annyira szeretne" akkor már dobta volna a srácot..

Viszont nagyon szeretem, és ahhoz képest, hogy "csak barát" akar maradni, elég sok olyan dolgot csinál ami nem erre utal..

Akkor most mivan?:D nyitni akarok felé akkor meg azzal jön, csak barátok..



2013. febr. 7. 20:55
 1/1 anonim válasza:
Mint nő mondom neked,hogy hagyd a francba!Mihelyt nem foglalkozol vele,és valóban érez irántad valamit,ő fog szaladni utánad!Ha meg nem fog szaladni,akkor meg hadd maradjon együtt a pasijával,akit nyilvánvalóan nem szeret,ez már legyen az Ő problémája!Te nyíltan elmondtad neki,hogy kell Neked.Innentől kezdve csakis miatta nem alakult ki köztetek semmi.Neki volt pasija,neki kellett volna otthagynia.
2013. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!