Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel jóban vagyok, szinte minden nap rám ír. Jókat elszoktunk beszélni.Facebook-on bökdössük egymást. Valószínűleg flörtölt is már velem.Én többet érzek mint barátság, csak az a bökkenő, hogy van barátnője, akit állítólag szeret is.Pár hónappal ezelőtt járni akart velem, csak akkor nem mertem járni vele, mert bizonytalan voltam. megbeszélük, hogy barátok maradunk aztán összejött rá egy hétre az exbarátnőjével, akkor már kezdtem érezni mit is veszítettem.Azután minimum 1 hónapig nem beszéltünk, hozzá teszem nagyon hiányzott a társasága. mostanában ugye megint beszélünk,és mint mondtam mindig ő ír rám, és úgy megmondanám neki mit érzek, de nem teszem, mert a kapcsolatába nem akarok bekavarni.

2013. febr. 8. 19:02
 1/7 anonim válasza:
Én fiú vagyok, és pontosan ugyanez a helyzetem, csak megfordítva. Ami a legfontosabb: mutasd ki az érzelmeidet, bàrmi is legyen! Hidd el, tapasztalatból mondom hogy ilyenkor ez a legeslegfontosabb, mert előbb-utóbb úgy is sor kerülne erre. Mondd meg neki, örülni fog. Ha meg nem, akkor neked lesz könnyebb, mert nem fogsz rágódni rajta. Sok sikert!
2013. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig járna veled csak tényleg az a gond,hogy ott a barátnője. Az nagyon értékelendő benned,hogy nem vagy olyan mint a legtöbb ember akiknek nem számít,hogy a másiknak milyen fájdalmat okoz azzal,hogy bekavar a kapcsolatba.
2013. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! Hát a kavarás nem az én világom, és szerintem pont ez végett nem merem elmondani neki, hogy mit érzek ://
2013. febr. 8. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg, hogy jól megvannak-e a barátnőjével (elég feltűnően érdeklődj) aztán ha akarja veszi a lapot.. Vagy ha megkérdezi, miért érdekel? Mondja neki, hogy mert gondolkodtál kettőtökön és azért kérdezed..
2013. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ebben a helyzetben vagyok, csak a nemek vannak megcserélve. :/
2013. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mond el neki h szereted és lehet a tiéd lesz

szerelemben és háboruban nincs barátság..

2013. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2013. febr. 9. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!