Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolatom van. Sajnos a párom már nem érez irántam szerelmet, de én még mindig odavagyok érte. Meglepni nem lehet, nem tudom hogyan vehetném le a lábáról. Hagyjam, vagy küzdjek érte? (20F)

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szerelmes már beléd, akkor sok mindent nem tehetsz.

Ha a szeretet még fennáll, akkor talán van egy kis esélyed bár 2 év elég kis idő hogy elmúljon a szerelem, és még ha együtt is marad veled , akkor az első adandó lehetőségnél le fog cserélni! Már ha nem szeret!

2013. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nagy szerelem mindig elmúlik, csak ahogy az ember érik, fejlődik, megtanulja kellőképpen értékelni a szerelemből átalakult szeretetet is. 20 évesen én se ragadtam volna le egy olyan kapcsolatban, ahol már nem érzek egyáltalán szerelmet. Ilyen fiatal korban nem lehet a puszta testvéries szeretetre építeni egy kapcsolatot.
2013. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20 évesen még nem szabad benne ragadni egy szerelem nélküli kapcsolatban. Megpróbálhatsz küzdeni, de azt hiszem, csak az idődet vesztegeted vele. Bármennyire fájdalmasnak is tűnik, okosabb lenne hagyni, hogy menjen ha már nem szeret szerelemmel. Túl fogod élni...
2013. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!