Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg egy számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy számomra kedves fiúnak, hogy nem szeretnék tőle többet, mint barátság, úgy, hogy közben nem bántom meg? Megmaradhat a barátságunk, ha ő többet érez irántam?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiú és lány között elég ritkán van csak barátság ami tartós. Mármint el fog jutni arra a pontra a kapcsolat,hogy az egyik fél többet akar...innentől ki lehet találni.
2013. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs vonzalom,akkor megmaradhat.Ha van,akkor...,hát akkor szopóka nyalóka.
2013. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez kellemetlen...

Ő mondta egyébként, hogy több, mint barátság?

2013. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem mondta ki, de félreérthetelenül viselkedik... Pedig nagyon szeretem, mint embert és barátot, sajnálnám megszakítani vele a kapcsolatomat emiatt :/
2013. jan. 30. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp ebben a helyzetben vagyok, úgyhogy tudok nyilatkozni. Gondoltam, próbáljuk meg, talán idővel elmúlnak az érzések, és talán csak a barátság maradt. Sajnos kínszenvedés minden egyes nap. Rendszeresen találkozni, beszélgetni, és én nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy mennyire akarom őt, de ő nem akarja. Állandó depresszió, alvászavarok stb. a kísérőjelenség, kezdek már beleőrülni. Már azon gondolkodom, hogy miként mondjam meg neki, hogy meg kellene szakítanunk a kapcsolatot, de úgy, hogy közben nem bántom meg.


Ha nem akarod pokollá tenni az életét, akkor küldd el, soha többé ne beszéljetek. Nagyon rossz lesz neki, de hosszútávon rendbe fog jönni. Ha a képben maradsz, akkor a hosszútávú belenyugvás se fog menni neki, mert évek múlva is rólad fog álmodozni, és reménykedni, hogy egyszer talán meggondolod magad.

2013. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem tőled függ, bízd rá a döntést.
2013. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az 5#-ös véleményét osztom... Teljesen korrekt választ adott és nagyon rendben van, valamint pontosan úgy van ahogy Ő írja...
2013. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én is jártam ebben a cipőben...


Egy kérdés: te vagy a dögös csaj a suliban, aki mindenkinek kell, ő meg egy átlagos srác, akivel nem a legmenőbb kavarni?


válaszod után még kérdezek. :)

2013. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8!


Nem, nem vagyok menő lány a suliban. Ha jellemeznem kellene magam akkor azt mondanám, egyszerű és átlagos.

És ő sem a "lúzer, ciki vele barátkozni" típus. (már ha így kategorizálod az embereket)


Várom kérdéseid, akár privátban is, főleg, ha van tapasztalatod ilyen téren! :)

2013. jan. 31. 10:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Szintén ebben a cipőben járok, már 2 éve nagyon vágyom egy lányra, 3szor visszautasított, és mindig abban maradtunk, hogy legyünk barátok. Nagyon jó barátok is lennénk, de nagyon rossz az az érzés, hogy nem lehetek vele, és képtelen vagyok kiverni a fejemből. Megmaradhat a barátságotok, de mint azt előttem is írták, egy oldalról lessz barátság, a másik pedig szenved. Vagy szeress bele, vagy szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2013. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!