Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is volt így ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt így ezzel?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal. Még sose voltam együtt ennyi ideig senkivel sem. Eddig úgy voltam vele ő a nagy szerelem, de most nem tudom. Persz' szeretem, de amúgy is elég zűrös volt a kettőnk kapcsolata végig, most meg kissé változtak a dolgok. Kevésbé vágyom rá mint eddig és ettől megijedtem. Félek, mégse az akinek gondoltam vagy csak én változtam. Évekig odavoltam érte, mielőtt összejöttünk volna, nem is vok az a szerelmes típus, előtte nem is szerettem senkit. Lehet nem is tudok igazán szeretni? Megijedtem. Ez normális egy év után,a kételyek?

2013. febr. 8. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze. A szerelem, a lángolás nem tart örökké, mert az a hormonok műve, és általában 1-2 év alatt lecseng. Jó esetben marad a helyén szeretet, vagy másfajta kapocs, de az a tűz elhamvad, ami a kapcsolatok elejét jellemzi. ez törvényszerű. Ha majd egyszer komoly kapcsolatra adod a fejed, netán házasságra, gondolj arra, hogy ha a szerelem elmúlik majd, lesz-e valami, ami még összetartson. Tehát érdemes a belső értékek alapján választani a partnert. Én már rég nem vagyok szerelmes a férjembe, már rég nem is kívánom szexuálisan, de jól megvagyunk, mert az élet nem csak a szexről szól.
2013. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!