Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ezzel kezdeni valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezzel kezdeni valamit, vagy egy így volt, van, lesz?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,aki eléggé tetszik,tényleg "tudnám" szeretni. Neki azonban egy közös ismerősünk tetszik, aki viszont nem viszonozza,a csaj azonban be is vallotta neki,a gyerek meg bunkón elküldte,de még mindig ragaszkodik hozzá a lány ezek után is. Én,aki viszont tényleg mindent megtenne érte,rám sz.rik. Van erre egy értelmes válasz,hogy miért az ilyenekhez ragaszkodnak ennyire a nők? Bocs,ha volt már ilyen.
2013. febr. 4. 15:41
 1/4 anonim válasza:
ismerős a "mindig az kell ami nem lehet a tiéd" szindróma?
2013. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő tetszik neki és kész! Vagy a kinézete vagy a viselkedése, vagy a kettő együtt miatt. Törődj bele.
2013. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyet én se értem. Vannak olyan pasik, akik szólnak egy rossz szót és már nem kellenek a lánynak, más meg megalázza őket és mintha mi sem történt volna, a lány még mindig odavan érte.


Egy-két nagy csalódás után szerintem megváltoznak a nők is, akkor már jobban értékelik, akik tényleg tesznek értük. (F)

2013. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat.
2013. febr. 4. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!