Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csalódom folyton és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalódom folyton és miért nem találom a nekem való fiút?

Figyelt kérdés

Akárhány fiúval ismerkedek, mindig közbejön valami.. Állítólag különleges, szép vagyok és tudom magamról, hogy okos is, de mégis azok a fiúk akik nekem tetszenek, miután elkezdődik velük az ismerkedési folyamat, végül soha nem lesz belőle semmi. Nem hinném, hogy hiányozna belőlem vmi és azért nem akarják folytatni, mert észreveszem azt ha vkinek tetszem és nem értelmezem félre a jeleket. Soha nem ragadok rájuk mint a matrica.. néha lehet, h sokat csacsogok, de soha nem értelmetlen dolgokról és ez csak annak a jele nálam, hogy szívesen beszélgetek az adott sráccal és jólérzem magam vele. Lehet hogy ez zavarja őket? Soha nem jönnek össze a dolgok és mindig csalódnom kell ezekben a fiúkban. Miért? Mivel riasztom el őket? Én csak egy rendes fiút szeretnék, aki nekem is tetszik és lenyűgöz.


17 L



2013. febr. 9. 17:55
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ezek tényleg nem nagy elvárások. Én mondjuk szeritnem megbuktam a férfias részen, mert korom ellenére eléggé kisfiús vagyok.

Mindenesetre még csak 17 vagy, szóval nem vagy lekésve semmiről!

2013. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

figyi, én is így vok vele, csak én fiú vok, tudod... :D



talán várnod kell... én is azt teszem...



ha szép vagy, sztem Leht, ism: lehet, hogy csak kihasználtak...


lehet h nem éreztek semmit... vagy egyéb más, csak nem szerelem volt....

2013. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zsannana válasza:

Én is ilyen vagyok :)

Nem rég szakítottam a mára már havernak maradt sráccal.

És rá jöttem, arra, hogy fiatal vagyok és egy nem kell ahhoz pasi, hogy boldog legyek. Majd eljön annak is az ideje, hidd el. Am. meg semmit sem veszítesz azzal, ha nem jön össze egy randi, biztos nem veled van a baj! Mint tudjuk ez a 21. század... minden más mindenki változik mára már elterjedt az hogy egy fiú kihasználja a lányokat... vagy a külső sokkal fontosabb a belsőnél... az ilyeneket én inkább kikerülöm ahogy olvastam te is. :) Amikor itt az idő úgy is megtalálod azt akit keresel :)

2013. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!