Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? ( leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmbe beleszerettem....akinek am barátja van... mostmár inkább el akarom őt felejteni, csak nem tudom hogyan. Irogattam neki részegen ilyen-olyan dolgokat, amiknek a felét nem értette és most emiatt nagyon mérges lett rám. Most akkor elmondjam neki, békítsem meg, vagy maradjon így, ahogy van, hátha lesz valami.

19/L



2013. febr. 10. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátnődnek barátja van, akkor nem következésképp leszbikus. Ha leszbikus vagy, ismerkedj ilyen leszbikus buliban, úgy tudom, vannak ilyenek.
2013. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen... rájöttem, hogy el kéne őt felejtenem...
2013. febr. 10. 19:28
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit, mert tiszteletben tartod, hogy barátja van, akkor semmiképp se mondd el. Csak fölöslegesen tönkreteheti a barátságotokat. Inkább próbáld meg szépen csendben elfelejteni. Ha viszont mégis akarnál valamit, akkor mérlegeld, hogy megéri-e a barátság kárára...
2013. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de... egyszer egy másik barátnőmmel már történt valami és azóta csak még jobban lettünk. Neki most lett barátja, de azóta szinte mindent megbeszélünk. De ez a barátnőmet tényleg nagyon szeretem és nem tudom, hogy ő hogy reagálna....
2013. febr. 11. 16:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... sajnos megvan az esélye, hogy rosszul sül el. :/ Mondjuk te ismered őt. Szerinted hogy reagálna?
2013. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
épp most kérdezte meg, hogy leszbikus vagyok-e.
2013. febr. 11. 17:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Na és mit mondtál neki?
2013. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

azt, hogy örülnél neki, ha az lennék?

dehogy örülnék.

2013. febr. 12. 07:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Háát... akkor innentől szerintem te is érzed, hogy úgysem jönne össze, szóval szerintem inkább hanyagold a témát. Fölöslegesen ne tedd kockára a barátságotokat.
2013. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
lehet, hogy annak már mindegy...
2013. febr. 13. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!