Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja? (nő-nő téma)

Figyelt kérdés
Van egy idősebb nő, akit csak látásból ismerek, találkozni szoktunk gyakran buszon, néha máshol is összefutunk. A gond az, hogy folyamatosan néz ha talákszunk(még a buszon is) vagy ha észrevesz, de csak engem még akkor is, ha mások is vannak körülöttem. Nem végignéz rajtam, szval sztem ki lehet zárni azt h esetleg rivalizáció miatt (meg am is az anyám lehetne), hanem elég mélyen a szemembe. Csakhogy néha ez már annyira zavaró h sokszor már én érzem magam szarul. Ha esetleg a háta mögött vagyok v ink megyek akk visszafordul állandóan. Érdekes hogy ha néz és ránézek ő nem zavartatja magát hanem tovább folytatja, ezért már ink én fordulok el. Ez a dolog egyébként már vagy 2 éve tart, szval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek mért csinálja??? Ha van vkinek vmi tapasztalata e téren az is jó lenne. (Már az is megfordult a fejemben, hogy esetleg a nők jobban érdeklik, vagy csak én érdeklem vmi okból, szval nem tudom).

2013. jan. 6. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem maradt valami a fogad között?
2013. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ebből nem egyértelmű a dolog... Meg szerintem ha úgy tetszenél neki, akkor nem bámulna folyton... Bár én magamból indulok ki és ha valaki bátrabb akkor lehet bámulna...


Az is lehet, hogy csak zakkant, vagy valami... De lehet tényleg úgy érdekelnéd. Ha már 2 éve ez van, akkor kérdezz rá. Legalább túl leszel az egészen.

2013. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem maradt semmi a fogam között :D érdekes is lenne 2 éven keresztül már biztos észrevettem vna, nem gondolod? :D
2013. jan. 6. 20:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen az a helyzet h nekem se tul egyértelmű a dolog, ezért is vagyok kiváncsi más véleményére is. az mondjuk biztos h elég nagy önbizalma és tartása van annyira már sztem kiismertem még ha igy látásból is... megkérdezni meg hát valószínü nem lenne bátorságom :D de am köszi a választ :))
2013. jan. 6. 21:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Máshogy nem fog kiderülni... Ha 2 év alatt nem ment oda hozzád, akkor sose fog. Vagy te lépsz vagy marad így.
2013. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet ismeri a szüleidet, és azért tart szemmel.

Lehet, apád régi szerelme, és őt látja benned. Ki tudja?

2013. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy tetszel neki, de ha már két éve nem közeledett feléd, akkor valószínű, hogy ezután sem fog. bár magamból kiindulva, ha nekem tetszik valaki, nézegetem, de azért nem 2 évig:D ennél sokkal hamarabb a tettek mezejére szoktak lépni az emberek, szóval igazából bármi lehet a dolog mögött. ezt rajta kívül senki sem tudhatja, mi sem. szerintem járj a végére, kérdezd meg őt tapintatosan. nem veszítesz vele semmit.
2013. jan. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, h leszbi és kinézett magának, mert a fiatalabbakat szereti. Csak kezdeményezni nem mert még. :)
2013. jan. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mi az hogy menyjen oda hozzá és kérdezzen rá? hallod te vagy ennyire bátor lehetsz v csak beszéled a hülyeségeket.. majd biztos odamegy egy nem tudom hány évvel idősebb nőhöz hogy "bocsi de tetszem??" -.- gondolkozz már.. ja és am lehetséges hogy tetszel neki és azért nem csinál semmit mert mondjuk egy jóvan idősebb nem mer egy fialabbnak ilyennel előállni mert mivan neked nem jönne be aztán fel is jelenthetnéd vagy valami :DD

de lehet csak annyi hogy valakidet ismeri vagy valami.. attól függ hogy néz.. le lehet nagyjából venni.. ha úgy néz hogy ilyen hülye fejjel csak bambul akkor nem hiszem hogy bejössz neki, de ha sejtelmesen :D akkor lehet.. amúgy vannak akiknek pont nem tetszik valaki pl én is voltam már úgy hogy csak néztem valakit de tényleg nem tetszett és hiába nézett rám nem néztem el csak valami érdekesnek tűnt rajta azt néztem

2013. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!