Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztünk valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztünk valami?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy suliba járok eggyel idősebb nálam ő kilencedikes. Nagyon jóban vagyunk már hónapok óta de mostanában egyre jobban erősödött a kapcsolatunk. Ez alatt arra gondolok hogy facebookon órákat tudunk beszélgetni reggel is ha találkozunk megölel puszit ad mosolyog örül nekem (szerintem). A múltkor haza kísértem mert egy busszal mentünk és arra lakik amerre én mentem csak tovább kel menni és utána nagyon megköszönte. Örült neki hogy hazakísértem. Ha megölelem az utcán, buszmegállóba, iskolába ő viszonozza. Nem tudom elmerjem e neki mondani hogy szeretem.

2013. febr. 10. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek után nyugodtan elmondhatod...
2013. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond el neki, biztos lehetsz benne hogy örülni fog neki.
2013. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább csókold meg, az egyértelmű. :)
2013. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"facebookon órákat tudunk beszélgetni" -.-"


mond el neki, de ne facebook-on.

2013. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem facebookon nem mondanám el neki semmiképpen.
2013. febr. 11. 17:52
 6/7 A kérdező kommentje:
csak hát délután estefélé ott tudunk beszélni.
2013. febr. 11. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Bátran elmondhatod, lehet, hogy eddig nem tetted, de szavak nélkül is egyértelmű ami köztetek van. :)
2013. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!