Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik köztünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik köztünk?

Figyelt kérdés
Mostanában a barátom nem érdeklődik utánam. Egyszerűen nem értem. Tegnap írtam neki, hogy nincs-e kedve leugrani hozzám, hogy nálam aludjon. Azt mondta, nem mert fáradt, de hiányzok neki meg szeret. Csak amiatt értem meg, mert most kezdett dolgozni és napi 10 órát melózik. Na mindegy. Aztán ma gondoltam egyet és nemrég felhívtam. Felveszi, és tök bunkón szólt bele, meg hogy akarok-e beszélni xy ismerősünkkel, mert ott vannak éppen. Majdnem elbőgtem magam így inkább kinyomtam és azóta sírok. Arra gondolok, hogy elmegyek hozzájuk jövőhéten és összepakolom a cuccaim. Nem látok jobb lehetőséget... nem értem az egészet. Hogy lett ilyen velem? Lányok volt valakivel ilyen? Mi lett a vége? 2 éve vagyunk együtt. Mind a ketten 20 évesek vagyunk.

2013. jan. 12. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet 10 óra munka után nem beszélgetni, meg ölelkezni akar, csak hogy átmenj hozzá, de nem cuccokat pakolni, hanem inkább relaxációs célból leszopni. Na azzal megint előre kerülnél az érdeklődési listáján.
2013. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy kérnie kéne szabit elmenni hétvégére valahova romantikázni. Ezért nem kéne szakítani ha szeretitek egymást és lehet pl összeveszett a munkatársával vagy a főnökével.

előre is sok sikert és ne szakitsatok ezért szerintem.

2013. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelitek: Első-szopás, második-romantika. Egyre megy.
2013. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki az az xy ismerős? Talán féltékeny rá a barátod? Lehet, valaki keveri a kakit a háttérben...
2013. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ismerős lényegtelen személy igazából, csak ritkán szoktuk látni és azt hitte akarok vele is beszélni. Egyébként az elsőnek nagyon jó tanácsai vannak.
2013. jan. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!