Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/férfiak! Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti mit tennétek meg azért, hogy visszakapjátok a barátnőtöket, ha miattatok volt a szakítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tényleg nagyon érdekelne, hogy mennyit (esetleg mi mindent) tennétek meg annak érdekében, hogy visszakapjátok a csajt. És úgy, hogy ti vétettetek, szóval a csaj szakított veletek.

Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!



2013. febr. 10. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
elég sokmindent
2013. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem vétettem, jó biztos vannak hibáim, de mindig úgy alakult, hogy a lányok vétettek. De én biztos, hogy megnézetném magammal a Fireproof című filmet, elgondolkodnék, hogy mekkora egy tahó voltam és tennék a nőért, amit a helyzet megkíván.


F25

2013. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Például? Hogy akarnád visszahódítani?
2013. febr. 10. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:

mit szeretnél mit tegyen a fiú??

ne nem tudsz rá válaszolni ugye.


hát én sem.

2013. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor akarnám, ha látom még értelmét, ha már lezárta magában és hajthatatlan, akkor el kell fogadni. Pl. segítek neki amiben tudok, felajánlom azt, hogy csináljon amihez keve tartja, de én ott leszek, ha baj van. A kedvében járnék. Nem papucs módon, de gyengéden, és törődéssel.
2013. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Legalábbis a normálisakat!

De azért jöhetnek még, kíváncsi vagyok!

2013. febr. 10. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
A legésszerűbb módja hogy bármi amit elrontottam azt megteremtem úgy hogy tökéletes legyen. Hiszen ha valakinek hiányzik a kabátja hiába adok egy zoknit. Ha kabát kell akkor az lesz!
2013. febr. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!