Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szakítsak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakítsak, vagy ne?

Figyelt kérdés

Egy fiúval már egy éve járok, de alig beszélünk és egyáltalán nem foglalkozik velem, de azt mondja szeret, ami akár igaz is lehet, mert elég félénk és én is szeretem őt. Körülöttem kb. mindenki azt mondja, hogy szakítsak vele, de mondom, én szeretem. Mit csináljak? :c

13/L



2013. febr. 9. 22:36
 1/6 Pretty Ballerina ***** válasza:
Mi ez a sok 12-13 éves ma? Vagy mindig ennyien voltatok és csak nekem nem tűntetek fel?
2013. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt itt kell megkérdezned...... IGEEEEn
2013. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

vicc h 13 evesen 1 eve csavod van es "alig foglalkozik veled" nem nez veled meset a minimaxon???

raersz meg erre kislany:))

2013. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia. Én is 13 vagyok és ugyanígy voltam pár hónapja. Szakítottam a sráccal pontosan emiatt a kétely miatt és amiatt mert mindenki azt mondta h szakítsak vele. Még mindig szeretem,kicsit nehéz, de érzem h nem sokára túl leszek rajta :) így volt helyes. Szakíts vele!
2013. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg beszélj vele, hogy miért csinálja ezt. Ha szereted és ő is szeret, akkor mi a fenéért szakítanál vele?...

Üljetek le, mondd meg neki, hogy úgy érzed, nem törődik igazán veled, ez rosszul esik, blablabla.

2013. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább beszéljétek meg és tisztázzátok, de nem szakítsatok, ezt még helyre lehet hozni :) szép is a diákszerelem :) amúgy meg neked kell dönteni és nem másoknak helyetted :D
2013. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!