Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jöjjek össze vele (megint)?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze vele (megint)? Én szakítottam, de hiányzik.

Figyelt kérdés

Igazából egy éve szakítottam a barátommal, de nekem már sok volt, így "jaradtunk barátok". Nincs senkije, és már hiányzik. Rám is írt egy párszor facebookon, de nem válaszoltam, mert akkor még nem voltam készen rá. Szerintetek válaszoljak? Tényleg hiányzik...és az a vicces, hogy minden másnap az ismerősöm a facebookon, vagyi minden nap ki-ne jelöl, hogy észrevegyem. XD


Lehet amúgy, nem is ő hiányzik, csak a kapcsolat, hogy legyen mellettem valaki. Inkább várjak valaki másra?


18/L



2013. febr. 10. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ha eddig kibírtad akkor nem ő hiányzik :) keress mást! 22/F
2013. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, lehet Neked van igazad :) (1-es)
2013. febr. 10. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak az hiányzik hogy vki melletted legyen, de ha tényleg hiányzik a volt párod próbáld meg. Én azt szoktam mondani, mindent ki kell próbálni, mert lehet akkor nem volt tökéletes a kapcsolat, de mi van ha most az lenne? Ha vmit nem próbálsz meg sose tudod mi lehetet volna. Ha meg még mindig nem fog működni még akkor is találhatsz vki mást de ki tudja..lehet most majd olyan lesz a kapcsolatotok amilyent mindig is szerettetek volna.
2013. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2013. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is Téged <3
2013. febr. 11. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!