Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lepjem meg a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátomat az első évfodulónkon?

Figyelt kérdés
A barátom 22 én 16 vagyok,szeretném valami maradandóval meglepni,valami felejthetetlennel,ami ,mindig pozitivumokat hoz ki belőle....Tudnátok segíteni? :)

2013. febr. 13. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szex sztriptízzel és szexi fehérnemű
2013. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megvolt:)
2013. febr. 13. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor valami olyannal ami a hobbijához tartozik
2013. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tanuljatok együtt.
2013. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első évforduló... Hatalmas kefélés:) Venni nem igazán érdemes semmit, általában a pasik nem is várják el.
2013. febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tanuljatok együtt :D köszi,kihagynám :DD

sex az tetszik,de arra gondoltam,h meglepiből szervezek egy helyet,ahol tudok táncolni neki,emberek elött...egy kis fellépés szerű...jó ötlet szerintetek?

2013. febr. 13. 15:49
 7/8 anonim válasza:
66%
jó ötlet ha k*rva vagy...
2013. febr. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
16 éves vagy? nem baaaaaj jó feleség leszel... :D anyukád biztos büszke lenne rád :))))
2013. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!